Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: klienditeave@kika.ee või +372 609 0461

Kauba kättetoimetamine

Kauba kohaletoimetamise tingimused ja hinnad: 

 

  • Tellimustekättesaamine KIKA kauplustes TASUTA; Tellimus vormistatakse kaupluses 2-5 tööpäeva jooksul. Ja seda hoitakse 5 kalendripäeva. Tellimusele saab järele tulla alles siis, kui olete saanud SMS-i, et teie tellimus on väljastamiseks valmis.

 

  • OMNIVA PAKIAUTOMAAT. Üle 39 € tellimused toimetatakse pakiautomaatidesse TASUTA. Kui tellimuse summa on väiksem kui 39 eurot, on kohaletoimetamise hind 3,49 eurot. Tellimus tarnitakse 1-3 päeva jooksul. Kui pakk masinasse toimetatakse, saab saaja SMS-i ja e-kirja koos ukseava koodiga. Pakke hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva.

* Kui näete endale sobiva pakiautomaadi valimisel märget "ÜLEKORMITUD", soovitame valida mõni muu pakiautomaat.

 

  • DPD PAKIAUTOMAAT. Üle 39 € tellimused toimetatakse DPD pakiautomaatide kaudu TASUTA. Kui summa on väiksem kui 39 eurot, on kohaletoimetamise hind 3,49 eurot. Kaup tarnitakse 1-3 tööpäeva jooksul. 

* Kui pakk masinasse toimetatakse, saab saaja SMS-i ja e-kirja koos ukseava koodiga. Pakke hoitakse pakiautomaadis 3 päeva.

 

  • DPD KULLER. Üle 65 € tellimused toimetab DPD kuller TASUTA. Kui summa on väiksem kui 65 eurot, on tellimuse kohaletoimetamise hind 4,99 eurot. Kaup tarnitakse 1-3 tööpäeva jooksul. Enne paki kättetoimetamist võtab kuller teiega ühendust määratud kontakttelefonil.

 

* Nädalavahetustel ja pühadel tellimusi ei toimetata! 

TÄHTIS! Ettenägematute asjaolude tõttu, nagu näiteks saadetiste arvu suurenemine kampaaniate ajal, vedaja logistilised vead jms, võib kauba kohaletoimetamine viibida. Kliente teavitatakse hilinenud saatmisest e-posti teel. 

TÄHTIS! Tellimused kogukaaluga üle 31,5 kg toimetatakse ainult sissepääsuni.

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED: 

 

Millisest KIKA poest saan oma tellimuse kätte saada? 

Ostukorvis saate valida, millisest KIKA kauplusest soovite oma tellimusele järele tulla. Loend sisaldab ainult neid poode, kus on teie valitud tooteid laos. 

KIKA poest ei saa tellida spetsiaalseid komplekte (näiteks 2x12 kg, 6x150 g), mis on allahindlusega. Need toimetatakse kulleriga või DPD ja Omniva pakiautomaatidesse. 

  

Millal saan tellimusele järele tulla? 

Tellimusele saab järele tulla alles siis, kui olete saanud SMS-i, et teie tellimus on väljastamiseks valmis. Tellimusele saate järele tulla 5 kalendripäeva jooksul pärast teate saamist. 

 

Kuidas mind valmis tellimusest teavitatakse? 

Tellimusest teavitame teid kohaletoimetamiseks valmis SMS-iga. Enne sõnumi saamist poodi saabumisel tellimus valmis ei ole. 

  

Kas tellimuse esitamisel on vaja dokumenti? 

KIKA kaupluses tellimuse vormistamisel on vaja isikut tõendavat dokumenti (pass, isikutunnistus, juhiluba), kuna tellimus edastatakse ainult määratud saajale. 

  

Kas ma saan toote KIKA poodi tagastada? 

Kauba saab tagastada vastavalt kehtestatud tagastuskorrale. 

 

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid. Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma ostukorvist -20% allahindlust!