Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: klienditeave@kika.ee või +372 609 0461

Ettevõttest

Ettevõtte KIKA GROUP, UAB ajalugu sai alguse sellest, kui kontserni omanik Janita Januškauskaitė-Plungė vaevalt 15-aastasena sünnipäevaks oma unistuste hõbepuudli sai. Sellest koerast, kelle nimi oli Kika, sai Janina juht lemmikloomade hoolduse ja toitumise maailma, aja jooksul aga nakatus tema loomaarmastuse ja hoolivusega üha rohkem pereliikmeid ja ka teisi inimesi, kes sellesse visiooni uskusid.

Praeguseks on KIKA GROUP, UAB´st saanud rahvusvaheline kontsern, kuhu kuuluvad Leedus ja Eestis asuvad lemmikloomapoed KIKA, 700 partnerit hõlmav hulgikaubandus, üks Põhja-Euroopa moodsamaid tehaseid AKVATERA LT, UAB ning koerte tõuaretuskeskus – tšempionite kodu TAURO KENNEL.

KIKA – suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis

Juba enam kui 27 aastat on KIKA kõige tuntum lemmikloomakaupluste kett Leedus, millele kuulub 71 poodi. Pärast ZOO PLANETi ja KIKA ühinemist 2018. aastal sai KIKAst ka Eesti suurim lemmikloomapoodide kett. Praegu tegutseb Eesti suurimates linnades 51 KIKA kauplust.

KIKA poodides on saadaval kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus. KIKA on ka maailmas hästi tuntud kaubamärkide, nagu Nature‘s Protection, Sera, Beaphar, Trixie, Savic, Juwel, Vitakraft, Versele Laga ja teiste volitatud esindaja.

Tartu Lõunakeskuses (Ringtee 75) ja Tallinna Mustika keskuses (Karjavälja 4) asuvates KIKA kauplustes tegutseb klientide mugavuse huvides ka lemmikloomajuuksur. Seal osutatakse lemmikute pesemise, pügamise, trimmimise ja muid hooldusteenuseid. Juuksur on varustatud uusima moodsa sisustusega: seal on tõstetavad lauad, mida saab kohandada igas suuruses loomade pügamiseks, reguleeritava kõrgusega vannid ja statsionaarsed föönid. Kasutatakse professionaalseid tööriistu ja kosmeetikavahendeid. KIKA lemmikujuuksurid ei pesta ja pügata mitte ainult koeri, vaid ka teisi lemmikloomi – kasse ja küülikuid.

KIKA – astu sisse nõu pidama!

 

AKVATERA LT, UAB – üks kõige moodsamaid tehaseid Põhja-Euroopas

KIKA GROUPile kuulub ka üks Põhja-Euroopa moodsamaid spetsialiseeritud lemmikloomatoidu tehaseid AKVATERA LT, UAB, kus valmistatakse meie lemmikutele parima kvaliteediga toitu: ekstrudeeritud kuivtoitu kassidele, koertele, närilistele ja lindudele ning erinevaid lemmikloomamaiuseid. Tehas asub Leedus.

Toodangu valmistamiseks kasutatav tooraine hangitakse vaid valitud ja usaldusväärsetelt tarnijatelt. ISO-standardid ja põhjalikud laboratoorsed uuringud tagavad turvaliste ja kvaliteetsete toodete valmistamise ning tõhusa kontrolli.

AKVATERA LT, UABs valmistatud lemmikloomatoidud on pälvinud kõrgeid auhindu erinevatel Leedu konkurssidel ja ka rahvusvahelist tunnustust: neid eksporditakse enam kui 50 riiki üle kogu maailma (Kasahstani, Hispaaniasse, Kreekasse, Hollandisse, Singapuri, Malaisiasse, Honkongi, Sri Lankale, Saudi Araabiasse, Egiptusesse, Iisraeli, Lõuna-Koreasse ja mujale).

 

TAURO KENNEL – tšempionite kodu

TAURO KENNEL on Leedu ilmelise looduse ja metsade keskele rajatud koerte tõuaretuskeskus, mis on üks Põhja-Euroopa suurimaid ja moodsaimaid. TAURO KENNEL on pühendunud kolme koeratõu aretamisele ja kasvatamisele: nendeks on Malta bichon, käharakarvaline bichon ja kääbusspits ehk pomeranian. TAURO KENNELi ülikaunid koerad osalevad pidevalt näitustel üle kogu maailma, pälvides kõikjal kõige kõrgemaid auhindu.

 

Meeskonnas peaaegu 600 töötajat

KIKA GROUP, UAB on suur loomaarmastajate kogukond, mida ühendavad ühised väärtused:

Efektiivne tulemuslikkus. Ettevõtte tegevus on suunatud tulemustele, efektiivsele ajakasutusele ning tehnoloogiate ja protsesside täiustamisele.

Kvaliteet. Parim kvaliteet igal sammul on meie äri edu võtmeks nii Leedus kui ka mujal.

Professionaalsus. Me tunneme loomade olemuslikke vajadusi ning tänu sellele saame pakkuda toodete ja teenuste laia valikut, mis sobib ka kõige nõudlikumale lemmikule.

Uuendusmeelsus. Võttes arvesse turu vajadusi ja tendentse, juurutame ja tutvustame pidevalt uuenduslikke ideid, mis nii lemmikloomade kui ka nende peremeeste heaolu parandavad.

Meeskonnatöö. Hindame iga meeskonnaliiget. Meie koostöö põhineb mõlemapoolsel avatusel, aususel ja vastutusel.

Olles keskendunud tulemustele ning tehnoloogiate ja protsesside täiustamisele, on KIKA GROUP, UAB lemmikloomaturu liider Balti riikides.

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid. Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma ostukorvist -20% allahindlust!