Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: klienditeave@kika.ee või +372 609 0461

Ostukorvi info tellimine

PERIOODILINE MEELDETULETUS HUVITAVATE TOODETE KOHTA,

OSTUKORVIS

 

  1. KIKA.EE klientidel on võimalus tellida oma e-mailile perioodilised meeldetuletused soovitud toodete kohta ostukorvis.

 

  1. Soovitud toodete perioodiline meeldetuletus ei kohusta ostjat neid tooteid ostma. Tegemist on e-kirjaga saadetavate automaatsete meeldetuletustega koos eelnevalt vormistatud Ostukorviga, mida saab soovi korral osta, tasudes selle eest kodulehel www.kika.ee

 

  1. E-postile perioodiliste meeldetuletuste tellimiseks peate tegema järgmist:

 

3.1 Veebi www.kika.ee külastades lisa soovitud tooted ostukorvi.

3.2 Märkige ruut sõnastuse kõrval: Saada meeldetuletusi.

3.3 Kontrolli oma ostukorvis kaubad, mille kohta soovid oma e-postile perioodiliselt meeldetuletusi.

3.4 Valige sagedus, millega soovite märgitud toodete kohta perioodilisi meeldetuletusi saada. Saadaolevad valikud on iga 2 nädala, iga 4 nädala ja iga 6 nädala järel.

3.5 Kinnitage oma valik, klõpsates nuppu Kinnita tellimus.

 

  1. Meeldetuletusi saate tellida ainult teatud kaubakategooriatele. Juhul, kui ostukorvis Teid huvitava toote kõrval ei ole linnukest "Saa meeldetuletusi", ei saa Te seda toodet meeldetuletuste nimekirja lisada.

 

  1. Kliendilt kinnituse saamisel, et ta soovib saada huvipakkuva kauba kohta meeldetuletusi, saadetakse talle automaatne kinnituskiri.

 

  1. Klient saab automaatse meeldetuletuse valitud sagedusega (iga 2 nädala järel, iga 4 nädala tagant või iga 6 nädala järel) ja genereeritud ostukorvi, mis koosneb soovitud toodetest.

 

  1. Ostjal on igal ajal õigus loobuda soovitud toote meeldetuletustest, järgides iga perioodilise meeldetuletuskirja juures olevat linki. Tellimusest saab loobuda ka pöördudes www.kika.ee klienditeeninduse spetsialistide poole telefonil +372 609 0461 või e-posti teel klienditeave@kika.ee

 

  1. Soovitud toodete kohta automaatsete meeldetuletuste/teavituste tellimise võimalus kehtib ainult veebipoes www.kika.ee. Seda võimalust füüsilistes KIKA kauplustes ei ole.

 

  1. Küsimuste või probleemide korral võtke ühendust meie veebipoe konsultantidega telefonil +372 609 0461 või e-posti aadressil klienditeave@kika.ee .
Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid. Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma ostukorvist -20% allahindlust!