Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: klienditeave@kika.ee või +372 609 0461

Tule tööle

Ettevõte KIKA GROUP, UAB 

KIKA GROUP, UAB lugu sai alguse enam kui 30 aastat tagasi, kui 15-aastane Janita Januškauskaitė-Plungė ostis oma esimese lemmiklooma – hõbepuudli nimega Kika. Janita J. Plungė hoolitses oma uue lemmiklooma eest, ning hakkas peagi ise teda karva lõikama ja vannitama. Kui inimesed märkasid, et Janita hoolitseb oma lemmikloomade eest nii hästi, palusid nad sageli oma lemmikloomadele soengut teha. Sellest sai alguse pikk tee ettevõtteni, mis on õitsenud juba üle 30 aasta.

Janita armastus lemmikloomade vastu, sõbralikkus ja soov kvaliteetseid tooteid luua ja inimestele tarnida on toonud kaasa KIKA äri edu ja enam kui 500 000-liikmelise lojaalse kliendibaasi.

Tänaseks on KIKA GROUP, UAB kasvav rahvusvaheline ettevõte, kus töötab üle 700 töötaja, kes võtavad isikliku vastutuse iga toote või teenuse eest, mis KIKA GROUP, UAB nime all turule tuuakse.

KIKA GROUP, UAB on enamat kui jaemüük. Tegemist on ettevõtete grupiga, mille alla kuuluvad: AKVATERA loomatoidu ja maiuselisandite tehased, Superior Care Pet divisjon USA-s, Tauro Kennel maailmameister kennel, mis tunnistati 2023. aastal maailma TOP 1 kenneliks, SPA salong loomadele ja rahvusvaheline juuksurikool - Tauro Grooming Academy, samuti jaekaubandus Eestis ja Leedus. Meie kaubamärke eksporditakse enam kui 60 riiki üle maailma, sealhulgas Taiwani, Lõuna-Koreasse, Türki ja Ameerikasse. 

 

Ettevõtest KIKA GROUP, UAB 

Meie väärtused

  • Vastutus

Vastan kolleegidele ja juhtidele õigeaegselt ning teostan kokkulepitud tööd ja projektid õigeaegselt vastavalt ettevõtte poolt kinnitatud protseduuridele.

  • Tõhusus

Ma ei raiska aega kõrvalistele töödele, töötan vastavalt juhiga kokkulepitud prioriteetidele, ei lükka edasi töid, mida saan teha siin ja praegu.

  • Terviklikkus

Ma ei karda tunnistada, et olen eksinud, unustanud või hiljaks jäänud; kui saan muudatusi teha, teen seda kohe, teavitan olukorrast ausalt oma juhti.

  • Täpsus

Räägin alati konkreetsete sõnadega, jään neist kinni, järgin kokkulepitud nõudeid ja püüdlen tulemuste poole.

 

Meie missioon

Pakkuda kvaliteetset klienditeenindust, müües tooteid või pakkudes teenuseid, mis tugevdavad inimese ja looma sidet ning lähtuvad lemmikloomade vajadustest.

Meie visioon

KIKA GROUP, UAB eesmärk on olla jaekaubanduses tunnustatud kui atraktiivne äripartner, kes on tuntud tippkvaliteediga kaupade ja teenuste tarnimise poolest.

KIKA GROUP, UAB eesmärk on mitte ainult aidata klienti, vaid olla ka kliendi tasandil tuntud jaemüüjana, kes pakub esmaklassilisi teenuseid ja tooteid, mis on konkurentide seas konkurentsitult võrreldavad..

KIKA GROUP, UAB eesmärk on säilitada tugev sõprus oma klientidega ning tagada pidev müügikasv ja mõistlikud kasumimarginaalid.

 

KIKA GROUP, UAB karjäär

KIKA GROUP, UAB on pidevalt kasvav ja uusi turge otsiv ettevõtete grupp, kuhu on alati vaja uusi, perspektiivikaid ja vastutustundlikke töötajaid. Täna töötab KIKA GROUP, UAB erinevatel ametikohtadel koguni 126 töötajat. See lai valik ametikohti tagas, et iga töötaja on oma ala tõeline ekspert.

Kui oled paljulubav, töökas ja vastutustundlik – kutsume Sind liituma KIKA GROUP, UAB meeskonnaga! Kui te ei leia sobivat tööpakkumist, palun saada oma CV aadressile cv@kika.ee, märkides ära huvipakkuva valdkonna. Teie CV salvestatakse meie andmebaasi ja uue ametikoha vabanemisel vaadatakse see üle.

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid. Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma ostukorvist -20% allahindlust!