Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: klienditeave@kika.ee või +372 609 0461

Osta ja võida!

 1. Mängu korraldab KIKA EE, OÜ.
 2. Mängus saavad osaleda vaid need isikud, kes on 6. kuni 30. juunini 2022. aastal ostnud KIKA füüsilistest kauplustest või veebipoest www.kika.ee kaupa vähemalt 30 euro eest ja on täitnud mängu ankeedi www.kika.ee.
 3. Iga nädal loositakse 10 võitjat, kes saavad kingiks KIKA kinkekaardi väärtusega 30 eurot. Võitjad avaldatakse iga nädal KIKA Eesti Facebooki kontol. Kokku: 40 võitjat.
 4. Mängu peaauhind – üks mobiiltelefon iPhone 13. Peaauhinna võitja loositakse 2022. aasta 8. juulil ja avalikustatakse KIKA Eesti Facebooki kontol.
 5. Auhindade kättesaamise osas võtab KIKA EE, OÜ võitjatega isiklikult ühendust mängu registreerimisvormis märgitud andmetel 5 päeva jooksul peale võidu väljakuulutamist.
 6. Mängus ei või osaleda alla 18-aastased isikud KIKA EE, OÜ töötajad ega muud mänguga seotud isikud (sh nende pereliikmed – vanemad, lapsed ja muud sugulased).
 7. Üks osaleja saab erinevate ostutšekkidega osaleda mängus piiramata arvu kordi, ostes kaupu iga kord vähemalt 30 euro eest ja registreerides erinevad ostudokumendid. (Näited müügikviitungist või tellimuse numbrist leiate siit).
 8. Mängus osaleja mõistab, et mängus osalemise eelduseks on küsimustikus nimetatud andmete esitamine, nende kasutamine ja avaldamine mängu käigus. Mängus osaleja nõustub, et tema poolt edastatud andmeid avaldatakse, avalikustatakse ja kasutatakse muul viisil mängus osalemise ja võitjate väljaselgitamise eesmärgil. Mängus osalejal on õigus igal ajal oma isikuandmetele juurde pääseda ja paluda need parandada või hävitada. Kui osaleja taotleb enda isikuandmete kustutamist, kaotab osaleja võimaluse jätkata osalemist mängus.
 9. Osaleja nõustub, et peaauhinna võitmise korral pildistatakse teda ja tema foto avaldatakse KIKA sotsiaalmeedia kanalites.
 10. Mängu korraldaja jätab endale õiguse muuta mängureegleid mängu käigus, teatades muudatustest veebilehel www.kika.ee.
 11. Mängu korraldaja ei vastuta mängu ajal tekkida võivate pettuste eest.
Küsitlus ei kehti enam
Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid. Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma ostukorvist -10% allahindlust!