Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

Olgu teie Auhjõulud ja Mjaujõulud tervislikud, maitsvad ja stiilsed!

2021-11-19
Olgu teie Auhjõulud ja Mjaujõulud tervislikud, maitsvad ja stiilsed!

Peagi on käes aasta kõige ilusamad ja soojemad pühad, mil kogu pere koguneb maitsvat toitu, suhtlemist ja hubaseid kingitusi nautima.  Lemmikloomad on meie pereliikmed, seepärast pühendagem ka neile tähelepanu ja armastust.

 

KIKA soovib teie lemmikloomadele kõige lõbusamaid Auhjõulusid ja Mjaujõulusid ja soovib, et sellel aastal oleksid jõulud neile erilised. Seepärast kutsume kõiki armastavaid peremehi oma lemmikloomadele mõnusaid ja kasulikke kingitusi tegema.

 

Millega oma lemmiklooma rõõmustada?  

Tegelikult on kingitused meie lemmikloomadele väga sarnased kingitustega lähedastele inimestele, sest nii esimestele kui ka teistele soovime kinkida seda, mis on tervislik, maitsev või ilus. Kosmeetika, vitamiinid, kõrgeima kvaliteediga toit ja maiustused, hubased pleedid või armsad kausid, uued mänguasjad – kõik see valmistab teie koertele, kassidele ning teistele lemmikloomadele suurt rõõmu.

 

Sellel aastal soovib KIKA teie lemmikloomadele külluslikke, tervislikke ja stiilseid jõulusid, seepärast pakub valida rikkalikust kaubavalikust seda, mis rõõmustab peremehe silmi ja on kasulik lemmikloomadele. Seda, mis aitab neile oma armastust ja tähelepanu väljendada.

Tervislikud Auhjõulud ja Mjaujõulud  

 

Me kõik tahame, et meie lemmikloomad oleksid terved, seepärast viigem oma soovid ellu ja pangem neile jõulukuuse alla tervise eest hoolt kandva kingituse.

 

Soovite, et lemmikloom rõõmustaks teid läikiva karvkattega? Pakkige talle kingituseks Tauro Pro Line Healthy Coat šampoon koertele ja kassidele – see annab läike ja aitab loomulikul teel  kaasa terve karvkatte kasvule. Soovite, et lemmiklooma käpad ja nina õrnad oleksid? Kinkige talle Tauro Pro Line Pure Nature käpa- ja ninapalsam.

 

Tundlikele lemmikloomadele, kelle jaoks on lärmakad pühad tõeliseks väljakutseks, on suurepäraseks kingituseks koerte ja kasside naturaalsed stressivastased kaelarihmad, need aitavad pühad ilma ärevuseta veeta. Enda pereliikmetele vitamiine ja toidulisandeid kinkides ärge ka enda neljajalgseid kaaslasi unustage. Iga lemmiklooma tervise tugevdamiseks sobib suurepäraselt Nature‘s Protection lõheõli või imettegev koerte ja kasside MicroZeoGen toidulisand kaltsiumiga. Need kingitused sobivad suurepäraselt teie neljajalgsele, tema aga kingib teile vastu oma hea igapäevase enesetunde.

 

Maitsvad Auhjõulud ja Mjaujõulud  

Kõik peremehed teavad, et kõige lihtsam on lemmiklooma rõõmustada maitsva toiduga. Seepärast võite Jõuluvanale sosistada, millist maitsvat toitu teie koer või kass sooviks ja Jõuluvana leiab selle KIKA poodides kindlasti.

 

Siit leiate maitsvat ja teie lemmikloomale kasulikku koera- ja kassitoitu.  Teraviljavaba, kõrgeima kvaliteediga, vitamiinide ja supertoiduga rikastatud toit rõõmustab igat lemmiklooma. Ja aitab tal end iga päev hästi tunda. Kõige tähtsam on Jõuluvanale sosistada, millised on teie koera vajadused, sest siit leiate toitu ka kõige tundlikumale lemmikloomale, valgekarvalistele koertele, ülekaalus koertele või muude terviseprobleemidega lemmikloomadele.

 

Ärge ka maiuseid unistage! Naturaalsed ja teie koera tervisele kasulikud maiused on suurepärane kingitus. Seepärast valige kõhklemata oma neljajalgsele funktsionaalseid toidulisand-maiuseid ja jälgige, kuidas ta sellise maitsva ja hammastele kasuliku kingituse saades saba liputab.

 

Ka kassid ei jää ilma kingituseta, kui peremehed meenutavad Jõuluvanale, et ta KIKAST läbi astuks.  Kassidele leiab siit kvaliteetset kuivtoitu ja konserve mugavas ühekordselt kasutatavas pakendis.

 

Stiilsed Auhjõulud ja Mjaujõulud  

Perega istute lauda pidurõivastes. Aga kas olete juba mõelnud, kuidas oma lemmiklooma pühade ajal kaunistate? Stiilseteks Auhjõuludeks ja Mjaujõuludeks on KIKA teie lemmikloomale valmistanud ette mitmeid jõulutemaatikaga kaunistatud rõivaid. Paw couture kleidid, jõulukampsunid, T-särgid ja isegi mustriga sokid koertele muudavad nende pühad stiilseks, soojaks ja hubaseks.  

 

Aga võibolla tahate oma lemmiklooma uue kausiga rõõmustada? KIKA poodides saate valida selliseid, mis sobituvad teie koduinterjööriga – keraamilised, tugevad, kauakestvad ja erinevates värvides kausid on suurepärane kingitus.

 

Hubased pleedid, pehmed lamamisasemed, kraapimisalused, mis on stiilsed ja suured kui loss   – need stiilsed kingitused valmistavad rõõmu nii peremehele kui ka tema lemmikloomale. Aga võibolla tahate täita oma kodu tervist andva aroomiteraapia väega? KIKA poodides leiab Jõuluvana suurepäraseid Amelum kodulõhnastajaid ja lõhnahajuteid ning eeterlike õlide segusid, mis annavad kodule imelise aroomi ja parendavad neljajalgsete ning kahejalgsete  pereliikmete tervist.

 

 

Ja muidugi ärge unustage Jõuluvanale sosistada, et teie armastatud koer või kass rõõmustaks väga uue, kvaliteetse mänguasja üle – nende rikkaliku valiku leiab samuti KIKA poodides.

 

Meie soovime teile kõige hubasemaid pühasid ja et ükski pereliige ei jääks unustatuks.  

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.