Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

Kassiliiv, mis omanikku ei häiri? Jah, see on võimalik!

2021-04-22
Kassiliiv, mis omanikku ei häiri? Jah, see on võimalik!

Kasside kasvatamisel on omanikel sageli probleeme lemmikloomade liivakastiga. Kodus ebameeldiv lõhn, põrandal pesakonna jäljed, kassi tualeti igapäevane ebamugav hooldus. Pikakarvalised kassid kannavad kassiliiva tükke kogu majas ja kassiliivakast eritab äärmiselt tugevat lõhna. Ja seal on ka allergia, mida kassiliiv võib teie lemmikloomale põhjustada. Lisaks kasutame kassi liivakasti hooldamisel kassiliiva kogumiseks sageli kilekotte, kahjustades sellega igapäevaselt loodust.

Kas olete silmitsi sarnaste muredega? Kõike seda saab hõlpsasti vältida, valides uue täiesti loodusliku Velvet Paw TOFU kassiliiva, mis mitte ainult ei hõlbusta teie kassi igapäevast tualettruumi hooldust, vaid on kohandatud ka teie lemmiklooma jaoks.

Looduslik kassiliiv - ohutu nii loodusele kui kassidele

Iga omanik soovib oma lemmikloomale parimat, kuid kõrgeima kvaliteediga toitu, mänguasju või hõrgutisi valides ei arva me sageli, et kassi tualettruumi asjad võivad mõjutada tema tervist. Enamik mitteloomulikul alusel valmistatud kassiliiv võib põhjustada allergiat, tekitada tolmu ja ärritada lemmiklooma jalgu. Velvet Paw TOFU kassiliiv on valmistatud hernekiust. See ei sisalda sünteetilisi lisaaineid ega värvaineid. Sellepärast on see kassiliiv mittetoksiline ja kassidele 100% ohutu. Tänu oma loomulikule koostisele on kassiliiv biolagunev ja vees lahustuv, nii et seda saab tualetis täiesti ohutult loputada. Nii väldite kilekottide kasutamist ja panustate keskkonda. Kuid see pole veel kõik, see kassiliiv võib teenida isegi teie aeda! TOFU kassiliiv on biolagunev, seetõttu saab seda kompostida ja kasutada loodusliku väetisena. Selle kassiliiva valmistamiseks ei kasutata puitu, nii et puid ei raiuta ja loodus on kaitstud.

 

Kassiliiv on kohandatud spetsiaalselt teie kassile

 

KIKA kauplustest võivad kassiomanikud leida koguni 5 uut Velvet Paw TOFU kassiliiva ja valida just selle, mis nende kassile sobib. Uued TOFU kassiliivad on mõeldud allergikutele kassidele, kastreeritud kassidele, pikakarvalistele kassidele, noortele kassidele ja kassipoegadele ning tundlikele kassidele.

Kas kasvatate allergilist kassi? Tehke tema rutiin lihtsamaks, valides Velvet Paw TOFU Hypoallergenic kassiliiva, mis on mõeldud allergiale kalduvate kasside vajaduste rahuldamiseks. Peened kassiliiva graanulid ei tolmu kasutamise ja puhastamise ajal. Selline kassiliiv ei ärrita väikseid osakesi kasside hingamisteedes. Ja eriti mahe lavendli aroom säilitab teie kodus meeldiva lõhna ega ärrita teie kassi.

Kas teie kass on kastreeritud? Siis sobib teie jaoks kõige paremini looduslik Velvet Paw TOFU Sterilized kassiliiva , mis on mõeldud spetsiaalselt steriliseeritud/kastreeritud kassidele. Selles sisalduv kookospähkli süsinik neelab suurepäraselt ebameeldivad lõhnad. Ja aktiivsüsi desodoreerib, puhastab õhku tõhusalt ja omab samal ajal antibakteriaalset toimet.

Pikakarvalistele kassidele on olemas nüüd TOFU Long Hair kassiliiv. See kassiliiv ei kleepu üldse kassi jalgadele ja pikkadele karvadele, mistõttu teie kassi karv ja jalad jäävad puhtaks ega jäta pärast tualeti kasutamist jälgi. Ja virsikute meeldiv lõhn hoiab teie kodus värsket lõhna.

Väikseimatele kassipoegadele pakume looduslikke Velvet Paw TOFU Kitten kassiliiva. Kergelt kummelilõhn ei ärrita noorte kassipoegade nina. Nii ei karda kassipoeg tugevat lõhna ja saate õpetada teda kassi tualetis looduslikke asju kergemini tegema. Kassiliiv ei kleepu kassipoja jalgadele ja ka maja jääb puhtaks.

TOFU on välja töötanud Sensitive kassiliiva tundlikele kassidele. Tänu üliväikestele, vaid 1,5 mm suurustele graanulitele on pesakond väga õrn ega ärrita teie kassi jalgu. Õrn aloe vera ekstrakt annab teie kassile meeldiva tunde ja säilitab teie kodus meeldiva lõhna.

 

Puhas ja värske lõhnaga maja

 

Need viis looduslikku Velvet Paw TOFU kassiliiva uudist muudavad teie kassi tualettrituaali mitte ainult nauditavamaks, vaid aitavad ka teie kodu täiuslikult puhtana hoida. TOFU kassiliiva graanulid suudavad kassi uriini imada vaid 1,5 sekundiga, takistades niiskuse jõudmist kassi tualettruumi põhja ja takistades bakterite paljunemist. Kodu, mis ei lõhna kassiga, vaid virsikutega, on nüüdseks muutunud mitte unistuseks, vaid reaalsuseks.

TOFU graanulid imavad suurepäraselt halbu lõhnu ega kleepu üldse kassi jalgade külge. Unustage pidev pühkimine iga kord, kui kass kasutab tualetti. Unustage graanulid, mis hajuvad kõikjal majas. Unustage tüütu ja tolmune kassiliiv. Uue TOFU kassiliiva abil ei ole kassi liivakasti eest hoolitsemine enam masendav ja ebameeldiv töö. Kui teie kass kasutab oma liivakasti, pole teil vaja muud teha, kui tahenenud ja kinni jäänud graanulid kastist eemaldada ja loputada need ohutult tualetti. Kassitualeti eest hoolitsemine pole pikka aega olnud nii lihtne.

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.