Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

Jõulude ajal maiustage mõõdukalt ja vastutustundlikult. Kuidas käituda, kui lemmikloom maitses mittesobivat toitu?

2021-12-13
Jõulude ajal maiustage mõõdukalt ja vastutustundlikult. Kuidas käituda, kui lemmikloom maitses mittesobivat toitu?

Lähenevad pühad kui koguneb kogu pere, naudib õdusat seltskonda ja hõrgutavat toitu. Ja kuigi kõik lemmikloomaomanikud juba teavad, et inimeste toit ei sobi lemmikloomadele (aga vahel on isegi väga kahjulik), juhtub pühade ajal ikka nii, et koer või kass ei pea vastu hõrgutavatele lõhnadele ja näppab ise laualt suutäie toitu.

 

Meie lemmikud suudavad leida hetke, kui keegi ei näe ja näpata laualt toitu. Aga laual on tihtipeale see, mis neljajalgsetele sõpradele üldse ei sobi – šokolaad, rasvased, suitsutatud või soolatud tooted, tugevasti vürtsitatud road, pähklid või muud koduloomadele väga ohtlikud asjad. Sellised „hõrgutised“ võivad häirida looma seedetrakti, ta võib saada tugeva mürgituse ja omanikule täituvad pühad stressi ja rahutusega lemmiklooma tervise pärast.

 

Seega, mida teha, et kasvandik ei näppaks pühadelaualt toitu?

Kõigepealt peaks teda selle eest kaitsma - informeerige oma külalisi, et nad teie lemmikut ei toidaks. Pühadelaua lähedale võite panna oma lemmiku maiusi – selliseid, mida talle tihtipeale annate - nendega võivad teda kostitada ka külalised ilma neljajalgsele kahju tegemata. Valige tervislikud ja funktsionaalsed lemmikloomamaiused, mis on kasulikud teie koera või kassi tervisele.

 

Kui õnnetus siiski juhtus ja teie lemmikloom maitses toitu laualt, soovitame oma koduapteegis omada alati toidulisandit MicroZeoGen.

 

Nature‘s Protection MicroZeoGen kaltsiumiga toidulisand koertele ja kassidele on leidnud tunnust isegi aretajate poolt. Aga seda proovinud lemmikloomaomanikud nimetavad lisandit imeliseks abiliseks mitte ainult neljajalgsetele vaid ka kõikidele pereliikmetele. Lisand koosneb vulkaanilise päritoluga klinoptiloliidist ja kriidist. See täiesti naturaalsetest koostisosadest toode võib parandada nii looma kui inimese tervist.  

See toidulisand võib aidata kõrgenenud maohappesuse korral, võib kasutada suurepärase ennetava vahendina kõhulahtise vastu, võib aidata eemaldada organismi kogunenud toksiinid ning seetõttu paraneda vitamiinide ja toitainete omastamine organismis. Toidumürgituse korral on MicroZeoGen esimene abi ärritatud seedetraktile.  

 

Seega - kui teie kasvandik sõi pühade ajal seda mis talle ei sobi - omage kodus MicroZeoGen toidulisandit. Seganud seda veega ja jootnud koduloomale, rahustate te mitte ainult tema magu vaid kiirendate ka toksiinide eemaldamist organismist.

 

See ei ole lisandi ainuke hea omadus. MicroZeoGen sobib täiskasvanud koertele ja kassidele profülaktiliselt, et täiendada pidevalt kaltsiumivarusid ja parandada seedesüsteemi tööd. Samuti sobib liikuvatele, sportivatele ning eakatele kasvandikele, et tagada luude ja liigeste head seisundit. See on väga kasulik poeginud ja imetavatele emastele koertele ja kassidele Lisaks võib selle lisandiga julgesti desinfitseerida haavu või isegi peatada verejooksu.

 

MicroZeoGen lisandil on palju kasulikke omadusi ja see sobib mitte ainult loomadele. Inimesed võivad seda samuti kasutada mürgistuse korral või peale ohjeldamatut pidutsemist - see aitab lõhustada alkoholi, toitu ning kiirendab organismi taastumist. Lisand tugevdab luid ja liigeseid, aitab kõrgenenud maohappesuse korral.

 

MicroZeoGen lisandit võib kasutada ka profülaktiliselt – ootamata esimesi sümptomeid. Kergendage enda ja oma neljajalgsete pereliikmete organismi toimimist ja unustage liigsöömise või organismi mürgistusega seotud ebameeldiv tunne.

 

MicroZeoGen – teie rahulike ja tervete pühade jaoks.

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.