Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: klienditeave@kika.ee või +372 609 0461

Äriunistuse täitumine: KIKA ekspertide loodud kaubamärgid toetavad ülemaailmset näitust

2023-08-04
Äriunistuse täitumine: KIKA ekspertide loodud kaubamärgid toetavad ülemaailmset näitust

Janita ja Tauras Plunged koos näituse World Dog Show korraldajatega

 

Tänavu tunneb KIKA GROUP, UAB suurt rõõmu, sest on saanud erakordse tunnustuse osaliseks. Ettevõttele kuuluvad kaubamärgid Tauro Pro Line ja Nature's Protection Superior Care on saanud World Dog Show 2023 peasponsoriks.

 

See on maailma suurim ja tähtsaim koertenäitus, mis toimub igal aastal alates 1971. aastast. Tänavu toimub World Dog Show 2023 Šveitsis, Genfis 23.-27.augustil.

 

KIKA GROUP, UAB asutaja ja rohkem kui 35-aastase kogemusega tõuaretaja Janita Januškauskaitė-Plungė sõnul on sellel näitusel osalemine väga suur au mitte ainult näituse korraldajate meeskonnaga koostöö tegemise mõttes, vaid ka kogu KIKA GROUP UAB ettevõttele üldse, sest ettevõtte nimi kõlab rahvusvahelisel areenil.

 

Janita J. Plungė ja Swiss Kennel Club president Laurent Pichard

 

Ettevalmistus võtab aega umbes aasta

 

J. Plungė räägib, et läbirääkimised selle näituse korraldamiseks algasid juba mitu aastat tagasi ning intensiivsed ettevalmistused on käinud alates eelmisel aastal Madridis toimunud näitusest World Dog Show 2022.

 

„Sel aastal valmistub Genfi sõitma rohkearvuline KIKA ettevõtete grupi meeskond, kes hakkab näitusel töötama mitmes erinevas tsoonis. Esiteks on meil 108 ruutmeetri suurune stend, kus meeskond esitleb KIKA ekspertide loodud kaubamärke: lemmikloomakosmeetikat Tauro Pro Line, koeratoitu ja -maiuseid Nature's Protection Superior Care ning hooldustooteid Misoko,“ esitleb ettevõtja.

 

Teine osa meeskonnast võtab tähtsaid külalisi vastu mitte palju väiksemal VIP-alal, ülejäänud aga töötavad ringides, kus sel aastal võistleb kolm tõugu - kääbusspits, malta bichon ja käharakarvaline bichon – Tauro Kennel tõujaama koerad.

 

„Oleme eelmistelt näitustelt koju toonud juba 7 maailmameistrit ja 9 maailma asemeistrit. Üks neist on Tauro Misoko, käharakarvaline bichon, kes tuli maailmameistriks koguni kahel korral - 2018. ja 2019. aastal“, räägib kauaaegne tõuaretaja.

 

Janita J.Plunge ja käharakarvaline bichon Tauro Misoko

 

Ta lisab, et näituse külastajatel on võimalus osta spetsiaalselt selle näituse jaoks loodud atribuutikat, mida eristab lilla värvitoon, ning kõik, kes näitusel ei osale, saavad seda teha KIKA veebilehel: „Kõik tooted on ainulaadse disainiga ja hoolikalt valitud. Kuna soovisime, et kõik oleks mitte ainult ilus, vaid ka kvaliteetne, teeniks nii lemmiklooma kui ka peremeest, kõik on vastutustundlikult testitud.“

 

Kataloogist leiate tooteid mitte ainult lemmikloomadele, vaid ka nende omanikele või loomahuvilistele: käterätikuid, maiuste karpe, mänguasju, tasse ja isegi riideid, telefonihoidjaid või naljakaid sokke. Samuti on koerte juuksuritele mõeldud tooteid (nt kotid ja põlled) ning kõige olulisem, et kõikidel toodetel korduv muster on KIKA GROUPi disainerite loodud.

 

Janita J. Plungė hoiab käes piiratud koguses toodetud koerte juuksuri kotti, mis on loodud maailma koertenäituse World Dog Show 2023. aasta jaoks

 

Tänavu World Dog Show näitusel töötav meeskond on rahvusvaheline. Selles on mitte ainult KIKA GROUP, UAB töötajad, vaid ka kaubamärkide saadikud.

 

20 protsenti hooldus + 80 protsenti toitumine = 100 protsenti tulemus

 

J. Plungė sõnul on see näitus ka suurepärane võimalus levitada olulist sõnumit, harida koeraomanikke oma lemmikloomade tervise, täisväärtusliku elu ja õnne osas.

 

Näituse peasponsorid - Tauro Pro Line ja Nature's Protection Superior Care - aitavad omanikel üle maailma järgida terve ja õnneliku lemmiklooma valemit, mis koosneb 20% igapäevasest hooldusest ja 80 protsenti tasakaalustatud dieedist.

 

 

Nature‘s Protection Superior Care ja Tauro Pro Line tooted

 

 Tauro Pro Line hooldusriistad ja -tooted on J.J. Plungė loodud. Need on mõeldud lemmiklooma igapäevaseks hooldamiseks, et hoida tema nahk ja karv eelkõige terve, kuid samas ka pehme ja läikiv. „Paljude aastate kogemus on võimaldanud mul luua kolmeastmeline vannitamissüsteem, mida rakendame oma Tauro Kenneli tõujaama koerte puhul ja õpetame omanikele üle maailma: esimeses etapis kasutatakse sügavpuhastavat šampooni, mis eemaldab mustuse ja rasva; teises etapis kasutatakse funktsionaalset šampooni, näiteks niisutavat, toitvat või keratiiniga täiendatut; kolmandas etapis kasutatakse palsamit või maski, mis fikseerib tulemuse ja aitab kasulikud koostisosad karva sisse "lukustada", räägib koertespetsialist ja lisab, et selle süsteemi mittekasutamine oleks sama, mis auto poleerimine ilma seda eelnevalt pesemata. "Kõik etapid, isegi ettevalmistus, on väga olulised ja neid ei saa vahele jätta," ütleb J.J. Plunge ja tuletab meelde, et seda süsteemi võib iga lemmikloomaomanik rakendada ka kodus.

 

Kääbusspitsid Tauro Pro Line 6in1 vannis

 

J. Plungė märgib, et lemmiklooma tervise seisukohalt on olulised ka muud rutiinsed hügieenirituaalid, nagu igapäevane hammaste, silmade, kõrvade puhastamine, küünte lõikamine, kammimine, regulaarsed visiidid veterinaararsti juurde.

 

Kuidas näeb välja tasakaalustatud toitumine?

 

Rääkides ülejäänud 80 protsendist - õigest ja tasakaalustatud toitumisest – siis püramiid näeb välja selline: 80 protsenti kuiv ja 10-12 protsenti konserveeritud sööt, 3-5 protsenti maiuseid ja 1-3 protsenti toidulisandeid.

 

Nature's Protection Superior Care sari koosneb kuivtoidust, funktsionaalsetest lisanditest-maiustest ja suppidest. „Kõik need tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga valguallikatest, sellistest nagu valge kala, heeringas, lõhe, putukad, millele on lisatud teisi looduslikke koostisosi – köögivilja, supertoiduaineid, mis sisaldavad vitamiine ja muid kasulikke aineid. Tooted sisaldavad ka ainulaadset koostisosa – MicroZeoGen toidulisandit. Kõik see aitab tagada lemmikloomade tasakaalustatud toitumise ja hea tervise“, jutustab J. J. Plungė.

 

Ettevõtja lisab, et hiljuti toodi turule ka uus, uuenduslik Nature's Protection Superior Care All Life Stages söödasari: „See on kõikidele lemmikloomatõugudele ühtviisi kasuliku koostisega söödad, mille graanulid on universaalse suurusega. Tähtis on see, et need söödad sobivad lemmikloomade kõikidel eluetappidel: noortele, täiskasvanutele, eakatele.

 

KIKA ekspertide loodud Nature's Protection Superior Care White Dogs All Life Stages sööt

 

J. Plungė võtab kokku, et osaledes oma meeskonnaga World Dog Show näitusel viib ta ellu oma unistust – esitleda rahvusvaheliselt meie loodud ja terves maailmas armastatud tooteid, mida tänaseks eksporditakse juba enam kui 60 riiki üle maailma.

 

"Saada selline võimalus näidata, mida me tegelikult suudame ja teeme, on tõeline õnn!" Oleme kindlad, et näitusel osalejad rõõmustavad meie loodud toodete ja kingituste üle. Ja mis kõige tähtsam, see on võimalus öelda valjuhäälselt kogu maailmale, et loomad vajavad looduslikke tõhusaid tooteid, mis toovad kasu, lahendavad probleeme, mitte ei peida neid. Ja see on täpselt see, mida me loome,“ ütleb KIKA GROUP, UAB asutaja.

 

Täna moodustavad ettevõttegrupi UAB KIKA GROUP üle 120 poega KIKA jae- ning e-kaubanduskett Eestis ja Leedus, lisaks üks Põhja-Euroopa moodsamaid kuivtoidutehaseid AKVATERA LT UAB, TOP 4 maailma parima aretuskeskuse hulka kuuluv Tauro Kennel, loomade juuksur-spaa, koolituskeskus Tauro Grooming Academy ning ettevõtte üksus Ameerika Ühendriikides. Praegu ekspordib KIKA GROUP UAB oma tooteid enam kui 60 riiki üle kogu maailma.

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid. Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma ostukorvist -20% allahindlust!