Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

Haugatud hinnad

 

Otsige nüüd kauplustes KIKA ja veebilehel www.kika.ee tooteid erimärgistusega „Haugatud hind“. Teame, et soovite hellitada oma lemmikloomi – ja ka meie soovime seda sama.

See ongi põhjus, miks osa populaarsemaid tooteid on nüüd haugatud hindadega – kuivsöödad, hooldusvahendid, kassiliivad ja muud teie loomade lemmikkaubad – iga kuu oluliselt odavamad!

EESKIRJAD:

  • Kaupade valik võib pidevalt muutuda ja nii saavad kasu kõik, kes hoolivad sellest, et elu koos lemmikloomaga teeks rõõmu ja võimalikult vähem muret.
  • Haugatud hindadele mingid lisaallahindlused ega kampaaniad ei kehti, sest me hoolitsesime juba, et nende toodete hinnad oleksid oma tootesegmendis parimad.
  • Erineva tootevaliku tõttu võivad www.kika.ee ja KIKA kauplustes olla erinevad Haugatud hindadega tooted, kuid ükskõik millist meie müügikohta te ka ei külastaks, leiate te alati midagi, millega oma lemmikut rõõmustada.
  •  Kuna Haugatud hindadega kaupa on piiratud koguses, peate olema sama osavad ja nutikad nagu teie vahvad sulised ning karvased neljajalgsed sõbrad, kes oskavad alati saada seda, mida tahavad.
  • Haugatud hindadele ei kehti kliendikaardile kogunenud sooduspunktid, kuid ka ostes KIKA kauplustes tooteid märgistusega „Haugatud hind“, saate koguda sooduspunkte.
  • Meil on õigus ükskõik millal eeskirju muuta või uuendada, kuid me teavitame teid sellest veebilehel www.kika.ee ja kauplustes KIKA, et te saaksite esimesena tutvuda teie lemmikloomadele mõeldud parimate pakkumistega.

Haugatud hinnad – üllata oma lemmikut!

 

 

Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.