Служба поддержки: klienditeave@kika.ee | +372 668 3235

White Dogsi toidu edulood Lõuna-Koreas

2017-01-20

Et lemmikloom oleks terve, tuleb teda toita täisväärtusliku tasakaalustatud toiduga. Vaid terve lemmiklooma karv näeb välja kaunis – elujõuline, läikiv ja tihe.

Valge karvaga koerad vajavad erilist hooldust, sest pruunid plekid paistavad sellisel karval väga hästi välja. Koguni 80% koertel jookseb silmist pisaraid. Just pisarates leiduv pigment värvib kasuka pruuniks (enamasti silmade, koonu ja käppade piirkonnas).

Selle probleemi vältimiseks on tähtis valida õige toit. Valge või heleda karvaga koertele on spetsiaalselt loodud kuivtoit Nature‘s Protection Superior Care White Dogs. Tegu on kvaliteettoiduga, mille kõik koostisosad on tasakaalustatud nii, et need kataksid kõige paremini sellise koera vajadused. Erivalemi järgi loodud toit White Dogs hoolitseb valge karva eest, hoiab naha terve ja tugevdab immuunsüsteemi.

Aina rohkem lemmikloomaomanikke kogu maailmas tunneb huvi selle unikaalse toidu vastu. Sel korral esitleme teile edulugusid Lõuna-Koreast, kus koeri toideti regulaarselt toiduga White Dogs ja saavutati selline silmnähtav muutus, mis tõestab selle toote mõju! 

                                               

 

Если бы у вашего питомца были большие пальцы на лапках, он точно следил бы за новостями KIKA.