Служба поддержки: klienditeave@kika.ee | +372 668 3235

Uuenenud kaupluses – suurim kaubavalik Tartus

2017-05-09

Rahvusvaheline lemmikloomakaupade kauplustekett KIKA avas Tartus (Eesti) pärast rekonstrueerimist uuenenud kaupluse. Lõunakeskuses, ühes Eesti suurimas kaubanduskeskuses oma uksed avanud KIKA kauplust külastas rohkesti kliente. Taasavamise puhul ootasid KIKA külastajaid suured soodustused ja kingitused. Koos oma vanematega kauplusesse tulnud lapsi tervitas lõbus tegelaskuju – puudel.

„Juba pikemat aega sooritan oste ainult KIKAs, sest siit saab odavama hinnaga väga kvaliteetset kaupa – häid söötasid, mida mu kaks hundikoera ja kass meeleldi söövad. Selle kaupluse avamine on rõõmustav sündmus. Lisaks suurele kaubavalikule on see ka kodu lähedal,“ ütles koos sõbrannaga avamispeole sisseostudele tulnud tartlanna.

Uuenenud ning klientide ja nende armastatud lemmikloomade muutuvaid vajadusi arvestava kaupluse avamise üle rõõmustasid nii ostjad kui ka kogu kauplustekett.

„Avasime avara, koguni 400 m2 pindalaga kaupluse, kus pakume Tartu suurimat lemmikloomakaupade valikut. Akvaariumites ujuvad juba eksootilised kalad ning ostjad saavad endale ka uue pereliikme leida või meie juuksurisalongis oma lemmiklooma pügada lasta,“ tutvustas piirkonnajuht Irina Lepp uuenenud kauplust.

KIKA ja ZOO PLANET kauplusteketis on 43 kauplust üle kogu Eesti.

 

Если бы у вашего питомца были большие пальцы на лапках, он точно следил бы за новостями KIKA.