Служба поддержки: klienditeave@kika.ee | +372 668 3235

KIKA и ZOO PLANET протягивают руку помощи бездомным животным

2016-09-23

Kodutute loomade teema on täna eriti valus. Hüljatud loomade arv kasvab iga päevaga, seetõttu ei või me jääda ükskõikseks.

Nüüdsest ühendavad kauplustekett KIKA ja ZOO PLANET jõud ühisprojektis koos loomakaitseorganisatsiooniga MTÜ „NELI KÄPPA“. Selle projekti üllas eesmärk – kutsuda loomade suhtes mitte ükskõikseid inimesi pöörama tähelepanu kodutute loomade probleemile ja ergutada nende eest hoolitsemist.

Aasta eest Leedus käivitunud projekt on tänaseni toonud juba silmnähtavat kasu – selle aja jooksul leidsid endale uue kodu 300 koduta olnud koera ja kassi.

Selle kena initsiatiivi ajel on Tallinnas, KK „Mustikas“ paiknevas ZOO PLANET kaupluses rajatud esimesed ajutised eluasemed saatuse poolt hüljatud ja kodu kaotanud loomadele, kust nad võivad reisida uude turvalisse koju. 

Projekti organisaatorid hoolitsevad selle eest, et kõik ajutisse varjupaika toodu loomad oleksid täiesti terved, vaktsineeritud ja registreeritud (omaksid mikrokiipi), et neil poleks parasiite. 

Neile kel on kavatsus saada nende loomade hooldajaks, oleme koostanud ankeedi, et kaaluksite veelkord, kas teie kavatsused on tõsised ja olete kindel, et loom ei satu tulevikus jälle tänavale.

Esimesed kodutute loomade ajutised eluasemed on juba rajatud Tallinnas, KK „Mustikas“ paiknevas ZOO PLANET kaupluses (Tammsaare 116, Tallinn).

Astuge sisse ja tutvuge. Võib-olla ootab Teid siin teie uus pereliige?

Если бы у вашего питомца были большие пальцы на лапках, он точно следил бы за новостями KIKA.