Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

TOFU on üks uusimaid kasside looduslikke liiva . See on valmistatud 100% looduslikust hernekiust, ilma sünteetiliste lisandite ja värvaineteta.

TOFU kassiliiv  kassidele imab kiiresti niiskust ja neutraliseerib ebameeldiva lõhna. Lisaks on see eriti õrn teie kassi tundlikele jalgadele.

Lavendliekstraktiga

Aloe ekstrakti olemasolu tõttu neelab allapanu tõhusamalt halba hingeõhku, takistab bakterite aretamist ja lavendli meeldivaid lõhnu, mis muudab selle toote eriti sobivaks äärmiselt allergilistele kassidele.

Imab kiiresti niiskust

Väikesed 1,5 mm graanulid võivad neelata kasside uriini isegi 1,5 sekundi jooksul, takistades seega niiskuse jõudmist kassi tualeti põhja ja takistades bakterite paljunemist.

Õrn jalgadele

Valmistatud looduslikest materjalidest, mis on õrnad teie kassi tundlikel jalgadel. Kassi jalad jäävad alati puhtaks, ei jäta jälgi ja majas valitseb ideaalne puhtus.

Täiesti loomulik ja 100 % laguneb

Selle loodusliku allapanu peamine koostisosa on hernekiud. See ei sisalda sünteetilisi lisaaineid ega värvaineid. Sellepärast on see liiva mittetoksiline ja 100% ohutu kassidele. Naturistliku koostise tõttuon allapanu biolagundatav ja vees lahustuv, nii et seda saab ohutult tualetti langetada.

Puhtus kodus

Allapanu kassi tualetist kergesti ja kiiresti eemaldada ja tualetti langetada. Lisaks ei ole allapanu kasutamise ja puhastamise ajal tolmu.

Keskkonnasõbralik

Hernekiududest valmistatud looduslik allapanu on täiesti keskkonnasõbralik. Allapanu on biolagunev, nii et seda saab kompostida ja kasutada loodusliku väetisena. Seeam liiva ei kasuta puitu tootmiseks, nii et see ei vähenda puid ega kaitse seega loodust. Oma iseloomulike koostisosade tõttu ei tolm, nii et see on ohutu nii lemmikloomadele kui ka nende omanikele.

Funktsioonid:

  • Kogus – 6l / 2,6 kg.

Tootja: Velvet Paw.

Hernekiud, tärklis, maisijahu,PCMK, guarkummi, lavendli viljaliha. 

Manuaal:

  • Täitke puhas kassiliivakast vaid 3 cm kassiliivaga. Kui te pole varem TOFU kassiliiva kasutanud, võite ka praegu kasutatavat kassiliiv a segada.
  • Pärast osa kassiliiva  demamineerimist väljaheitega lisage uus liiva ja värskendage seda 2-3 korda kuus.
  • Pärast pakendi hilisemat avamist sulgege see kindlastiuuesti ja asetage see puhtasse kuiva kohta, et seda mitte niisutada.
  • Toodet saab väikestes kogustes otse kanalisatsiooni langetada, kuid pidage meeles, et suurema koguse alandamine võib tualetti ummistada.
  • Kui hoiate liivaa kassi tualetis pikka aega, väheneb selle deodorandi toime. Seetõttu soovitame regulaarselt muuta kogu kasside liivaa.
Pakend
Varud kauplustes
Hind
Kogus
7,27 €
9,69 €
-25%
1
.Tarneaeg 6-8 nädalat

Sarnased tooted

TOP Fiesta -25% VELVET PAW TOFU kassiliiv rohelise tee ekstraktiga, 6 l
6,52 € 8,69 €
VELVET PAW TOFU kassiliiv rohelise tee ekstraktiga, 6 l
Ostukorvi
Uudis Fiesta -25% VELVET PAW kassiliiv steriliseeritud kassidele, bambusesöega graanulid 1,5 mm
7,27 € 9,69 €
VELVET PAW kassiliiv steriliseeritud kassidele, bambusesöega graanulid 1,5 mm
Ostukorvi
Uudis Fiesta -25% VELVET PAW kassiliiv pikakarvalistele kassidele, virsikuekstraktiga graanulid 1,5 mm
7,27 € 9,69 €
VELVET PAW kassiliiv pikakarvalistele kassidele, virsikuekstraktiga graanulid 1,5 mm
Ostukorvi
Uudis Fiesta -25% VELVET PAW kassiliiv tundlikele kassidele, aaloeekstraktiga graanulid 1,5 mm
7,27 € 9,69 €
VELVET PAW kassiliiv tundlikele kassidele, aaloeekstraktiga graanulid 1,5 mm
Ostukorvi
Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.