Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

Kassitoidu PRO KAVA on tasakaalustatud erinevate vanuserühmade ja kasside vajaduste ga. Toit on heamaitse, täiuslikult seeditud, lemmik kassid.

Selle kõrvasööda koostisttäiendatakse kvaliteetsete koostisosadega. Tagab kõik noorte kassipoegade organismi vajadused: toit on kergesti seeditav, hästi tav, toetab kõigi kehasüsteemide toimimist.

optistart®

Mõeldud väikestele kassipoegadele
See täieõiguslik kuiv kassipoeg toit aitab säilitada terveliigesed, pikaajaline tervis, arendada immuunsüsteemi jaterved hambad.

TÄIENDATUD LOOMSETE VALKUDEGA

Lõhega

Loodusliku maitse ja lõhna sööt on valmistatud puhastest tippkvaliteediga koostisosadest. Peamine valguallikas selles söödas on lõhe.

VITAMIINI KOMBINATSIOON

Tervenahaline nahk ja karusnahk
Sisaldab vitamiine A, D3, E, C, mis tugevdavad lemmiklooma immuunsüsteemi ja närvisüsteemi, tugevdavad karusnahka ja nahka ning annavad neile tervisliku ja loomuliku sära.

TUGEV IMMUUNSÜSTEEM

Ternespiimaga

See toit sisaldab esimesest rinnapiimast saadud ternespiima, mis aitab säilitada pikaajalist tervist ja tugevat immuunsüsteemi.

See unikaalne kompositsioonisööt on spetsiaalselt kohandatud steriliseeritud kassidele ja kuni 1-aastastele kastreeritud kassipoegadele,

PRO PLAN kuivsööt on kvaliteetseid koostisosi ja peegeldab tervislikku lemmikloomadieeti, mis põhineb uusimatel suundumustel. Sööt sisaldab vitamiine, mineraalaineid ja toitaineid, mis on lemmikloomale kasulikud.

Esindaja Leedus: JSC "Nestle Baltics".

Pakend
Varud kauplustes
Hind
Kogus
18,69 €
1
.Tarneaeg 6-8 nädalat

Sarnased tooted

TOP
8,69 €
VELVET PAW TOFU kassiliiv rohelise tee ekstraktiga, 6 l
Ostukorvi
Uudis +Kingitus
59,99 €
A'SCENTUALS Ultraheli hajuti 100ml, pisarakujuline, mitmevärviline, 3D klaasiga
Ostukorvi
13,99 €
TRIXIE Traksidega jalutusrihm kassidele 0.13x34-57 cm, 120 cm
Ostukorvi
8,99 €
FRESH BREATH hambahari koertele Valge
Ostukorvi
Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.