Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

Ärritunud, ketendav nahk, nõrgenenud ja väljalangev karvkate on koerte ja kasside sagedane probleem. Sellele lahenduse pakkumiseks on loodud käesolev söödalisand – naturaalne lõheõli NATURE‘S PROTECTION 100% SALMON OIL. See väärtuslik ja puhas lõheõli sisaldab ohtralt Omega-3 ja Omega-6 rasvhappeid, mis omavad palju eeliseid koduloomade jaoks.

  • 100% naturaalne toode. Eriti väärtuslik puhas lõheõli.
  • Sujuva ainevahetuse jaoks. Lõheõli sisaldab ohtralt  Omega rasvhappeid (EPA ja DPA), mis on eriti tähtsad sujuva ainevahetuse tagamiseks.
  • Terve naha ja särava karvkatte jaoks. Lõheõlis sisalduvad  Omega-3 ja Omega-6 rasvhapped on eriti kasulikud terve naha ja karvkatte jaoks, võivad aidata vältida naha allergiaid. Samuti võib lõheõli aidata stimuleerida kollageeni tootmist, mis on eriti tähtis naha elastsuse toetamiseks.
  • Sujuvaks südame ja vereringe töötamiseks. Naturaalses lõheõlis sisalduvad Omega-3 ja Omega-6 rasvhapped on eriti kasulikud südame ja vereringe sujuva töötamise tagamiseks. Omega-3 rasvhape on tähtis tervete organismirakkude membraanistruktuuri koostisosa, seega võib see aidata tugevdada immuunsüsteemi.
  • Tervete liigeste toetamiseks. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et lõheõlis sisalduvad  Omega rasvhapped (EPA ja DHA) võivad aidata toetada terveid liigeseid ja vähendada põletikke, millest võivad areneda välja liigesehaigused.
  • Parandab sööda maitset ja lõhna. Lõheõli on soovitatav segada söödaga, tänu millele naudivad enda toitu ka kõige valivamad koduloomad.
  • Mõeldud koertele ja kassidele.

Toodetud Euroopa Liidus.

Koostis: 100% lõheõli.

Keskmine rasvhappesisaldus: EPA: 11%, DHA: 10%. 100 ml toote energiasisaldus: 832 kcal/3419 kJ.

Söötmissoovitused:

Hoida varjulises kohas, mitte kõrgemal, kui toatemperatuuril. Avatuna hoida külmikus ja kasutada ära 12 nädala jooksul. Soovitatav on segada söödaga.

Pakend
Varud kauplustes
Hind
Kogus
9,49 €
1
.Tarneaeg 6-8 nädalat

Sarnased tooted

56,99 €
PAW COUTURE Lemmiklooma kandekott roheline
Ostukorvi
4,99 €
COLLAR BRILLIANCE valge nahast kaelarihm väikestele koertele 0.9 cm x 18-21 cm
2,99 €
LAINEE Latekskummid, 100 tk, pehmed 8 mm, värvitu
Ostukorvi
19,99 €
MADE4PETS Kauss kuivtoidu jaoks - koolitatav 27x32x25 cm
Ostukorvi
Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.