Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

HiQ delikatess koertele mõeldud lambaribadele koertega - superklassi hõrgutised kõigile täiskasvanud koeratõugudele. See maius sobib suurepäraselt lemmiklooma hellitamiseks põhisöötade vahel. See sisaldab supertoitu - kookospähkli, mis sisaldab palju rauda, ​​fosforit, tsinki, foolhape ja vitamiinid B. Nad säilitavad naha ja lihaste toonuse, tugevdavad immuunsüsteemi ja närvisüsteemi funktsioone. Nendes olevad kiud tagavad hea seedimise.

Loomuliku lõhna ja maitsega hõrgutised lambalihaga

Lambaliha on kergesti seeditav liha, raua ja B-vitamiini allikas.

Hõrgutised sisaldavad kookospähkli

Sisaldab supertoitu - kookospähkli, mis sisaldab rohkesti rauda, ​​fosforit, tsinki, foolhapet ja vitamiine B. Nad säilitavad naha ja lihaste terve tooni, tugevdavad immuunsüsteemi ja närvisüsteemi funktsioone. Neis sisalduvad kiud tagavad hea seedimise.

Ilma teravilja päritolu koostisosadeta

Ei sisalda teravilja päritolu koostisosi. See vähendab allergiate, kahjulike nahareaktsioonide, ketenduse, sügeluse tõenäosust, mille põhjustab tavaliselt nisu gluteen. Hõrgutised sobivad ideaalselt tundliku seedesüsteemiga koertele.

Tipptasemel hõrgutised

Super Premiumi hõrgutised kõigile tõugudele täiskasvanud koertele.

Mugav pakendamine, mis kestab kaua

Mugav, hõlpsasti avatav lukuga lukuga pakend kaitseb hõrgutisi niiskuse eest. Hõrgutis kestab kaua.

Hõrgutis koertele - sobib kõigile tõugudele täiskasvanud koertele, sobib ideaalselt lemmiklooma hellitamiseks põhisöötade vahel. Sisaldab supertoitu - kookospähkli, rikas raua, fosfori, tsingi, foolhappe ja vitamiinidega B. Nad säilitavad naha ja lihaste toonuse, tugevdavad immuun- ja närvisüsteemi funktsioonid. Millistes kiududes tagatakse hea seedimine.

HiQ- uue põlvkonna hõrgutiste sari koertele ja kassidele, mis on välja töötatud ja välja töötatud teaduse arengule ja loodusvaradele tuginedes. See on kõrgeima kvaliteediga toit, mis vastab ülemaailmsetele tööstuse standarditele ning vastab tänapäeva ja homse neljajalgsete ning nende peremeeste praegustele vajadustele. HiQ loomulik tasakaal lemmikloomade toitumises.

Funktsioonid:

Kogus: 75 g.

Koostis: lambaliha 85 %, kartulitärklis 7 %, kookospähkel 5 %, glütseriin 3 %.

Analuutilised koostisosad: toorvalk – 30 %, toorkiud – 1 %, toorrasv – 4 %, toortuhk – 3 %, niiskus – 23 %.

Söötmisjuhised: põhitoidu kordade vahel, arvestades lemmiklooma kehakaalu, vanust ja aktiivsust. Ei sobi alla 3 kuu vanustele kutsikatele. Värske joogivesi peab olema alati saadaval. Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas, kaitsta päikese eest – temperatuuril mitte üle +25 °C. Avatud pakendis tarvitada ära 3 päeva jooksul.

Parim enne, partii number vt. pakendilt.

Pakend
Varud kauplustes
Hind
Kogus
3,59 €
3+1
1
.Tarneaeg 6-8 nädalat

Sarnased tooted

9,99 €
ZOLUX Happy, kauss koerale metallist, 800ml, must
Ostukorvi
1,79 €
TRIXIE Koeramaius, maopulgad 12 tk., 120 g, 12.5 cm
Ostukorvi
3,30 €
LAINEE Lateksist kummid 100 tk.
Ostukorvi
4,99 €
TRIXIE Pudel Lutipudel loomapoegade toitmiseks
Ostukorvi
Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.