Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust: +372 609 0461

STRESS RELIEF PLIIATS SEGU EETERLIKUD ÕLID

Segu rohttaimede, mullalõhnaliste eeterlike õlide on mõeldud olema kõrgeima kvaliteediga, et leevendada hirmunud lemmiklooma. Mis palli otsik, see on eriti mugav kasutada.


Nii mehe kui ka tema kaitseheaolu eest.

A'Scentuals - sünergia eeterlikud õlid kodu ja lemmikloomad, säilitada täiuslik füüsiline ja emotsionaalne seisund, desinfitseerida siseõhk.

 

Eeterlikul õlil on tervendavad omadused:

  • Rahustav.
  • Lõõgastav.
  • Toonimine.

 

Sisaldab looduslikke olulisi aedvilju molaarne salvei, lavendel, magus apelsin, puhas seeder, fibroosne boswellia, vetiver

Segudes täiendavad eeterlikud õlid üksteist, võivad olla süvendatud mõju emotsioonidele, heaolule ja vaimsele tervisele kui ühed eeterlikud õlid.

 

See eeterlik õli aitab stabiliseerida närvisüsteemi, vähendadastressi, ärevus, hirm, võidelda stressi, unetus, depressioon, lõõgastuda, vähendada pingeid, keskenduda stressiolukordades, parandada üldist heaolu

Segu koosneb looduslikest eeterlikest õlidest. Vormimine salvei eeterlik õli aitab stabiliseerida närvisüsteemi, eriti juhul, kui suurems tres (näiteks äikesevõi ilutulestik), depressiooni ja unetuse probleeme. True lavendel – aitab leevendada närve, vähendada stressi, pärssida hirme. Magus apelsini eeterlik õli, mis aitab lõõgastuda, vähendada pingeid ja aitab keskenduda, näiteks treeningu ajal. Puhas seeder võib ühtlustada emotsionaalseseisundi stressiolukordades, reisivad kiuline boswellia aitab võidelda ärevus. Vetiveria võib vähendada stressitunnet.

 

Looduslik eeterlik õli segu

Koosneb 100% puhastest, looduslikest eeterlikest või põhilistest taimeõlidest. See ei sisalda aineid ega lisaaineid.

 

Mugav kasutada

Väike suletud pudel sobib kergesti käekotti või taskusse, nii et saate seda alati kaasas kanda. Eriti mugav kasutada reiside, reiside ajal. Valmis nahale kandke kuuliotsikuga.

 

Kasutada

Kasutage enne või olukordades, mis on stressis lemmiklooma: reisides, läheb veterinaararst, jne. Kanna otse lemmiklooma mantel, rind, tagasi valdkondades.

 

Hoiatuse teave

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida see kokkupuutest silmade, nina või suuga. Enne kasutamist pidage nõu oma arstiga, kui teil onkoloogilistel, rasketel maksa- või neeruprobleemidel või kui te olete rase või toidate last rinnaga.

 

Koostis:

Segu koosneb järgmistest looduslikest eeterlikest õlidest: salvei(Clary Sage),tõeline lavendel(Levander Angustifolia),magus apelsin(Magus apelsin),puhas seeder(Cedarwood Atlas),fibroesid boswellia(Frankincense Carteri),vetiveria (Sihtkoha Vetiveria lähedal)(Vetiver).

 

Funktsioonid:

Maht– 10 ml.

Tootja – "A'Scentuals", Leedu.

Pakend
Varud kauplustes
Hind
Kogus
10,12 €
13,49 €
-25%
1
.Tarneaeg 6-8 nädalat

Sarnased tooted

Uudis GIGWI Koera mõnguasi, Suppa Puppa Fox, roosa / lilla
6,99 €
GIGWI Koera mõnguasi, Suppa Puppa Fox, roosa / lilla
Ostukorvi
Fiesta -25% NATURE'S PROTECTION Kitten Turkey & Rabbit konservid kassipoegadele 400 g
2,14 € 2,85 €
NATURE'S PROTECTION Kitten Turkey & Rabbit konservid kassipoegadele 400 g
Ostukorvi
DOCO Puffy reguleeritavad traksid M suurus
16,99 €
DOCO Puffy reguleeritavad traksid M suurus
Ostukorvi
SAVIC Tualetifilter x1
3,39 €
SAVIC Tualetifilter x1
Ostukorvi
Kui teie lemmikloomal oleks pöial, vaataks ta KIKA uudiseid.