Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

Voldikud

Kaitske lemmiklooma parasiitide eest

Soe ilm ja vahvad jalutuskäigud looduses on suurim rõõm nii meile kui ka meie lemmikloomale, kuid nende rõõmu varjus peitub oht – niipea kui ilm läheb soojaks, muutuvad aktiivseks puugid ja muud parasiidid, kes võivad põhjustada nahahaiguseid ja kahjustada lemmiklooma tervist. Kõige sagedamini esineb lemmikloomadel selliseid väliseid parasiite nagu puugid, täid ja kirbud. Puugid ja kirbud on ohtlikud. Parasiitide vältimiseks tuleb looma karva regulaarselt hooldada ja parasiitide ilmumise korral tuleb need kiiresti hävitada.

On rida viise, mis aitavad looma parasiitide eest kaitsta ja need ilmumise korral hävitada. Tähtis on oma lemmiklooma jälgida ja kasutada sobivaid vahendeid. Parima tulemuse saavutate, kui kasutate kogu vahendite kompleksi.

PDF-vormingus voldikut saate vaadata siit >>

   

Oht pimedas – kaitske oma lemmiklooma!

Pimedal ajal või halva nähtavuse korral muutub Teie lemmikloom nähtamatuks. Kui päevad jäävad aina lühemaks, käime lemmikloomaga enamasti jalutamas hämaras või päris pimedal ajal. Pimedas aga varitsevad ohud – loom võib tänavale joosta, põhjustada õnnetuse ja ise viga saada. Pimedas on ta nähtamatu ka jalakäijatele ja Teile. Lemmikloom võib kaduma minna ja pimedas on teda väga raske leida.

Kandke hoolt lemmiklooma turvalisuse eest – muutke ta nähtavaks!

PDF-vormingus voldikut saate vaadata siit >>

   

Võta vastutus oma pereliikme eest

Me armastame oma lemmikloomi ja hoolitseme nende eest – nad on meie pereliikmed. Võta vastutus oma pereliikme eest – korja tema väljaheited kokku. Väljaheidete kokkukorjamine on paljudes Euroopa riikides koeraomaniku tavapärane tegevus, mis ei kuulu isegi arutamisele.

Kas armastus lemmiklooma vastu lõpeb seal, kuhu ta tegi „hunniku”? Ei! Kanna siis oma lemmiklooma eest igakülgselt hoolt. Korjamata jäetud koera väljaheited kujutavad ohtu nii inimeste kui ka loomade tervisele ja saastavad keskkonda.

PDF-vormingus voldikut saate vaadata siit >>

   

Ebameeldiv lõhn? Mida teha?

Ka kõige hubasema kodu miljöö võib rikkuda ebameeldiv lõhn, mis levib närilise puurist või kassi tualetist.

Tavaliselt reedab spetsiifiline kodulõhn, et siin elab kass, ükskõik kui hoolikalt te tema tualetti ka ei puhastaks. Võtke appi moodsad hooldusvahendid ja elage mugavalt, tundmata häbi külaliste märkuste pärast teie kodulõhna kohta.

PDF-vormingus voldikut saate vaadata siit >>

Mõistlik peremees valib maiuspalad

Kas armastate oma lemmiklooma maiuspaladega hellitada? Statistika järgi annavad oma lemmikloomale maiusi vaid kaks peremeest kümnest, paljudes Euroopa riikides on see näitaja aga kaheksa kümnest. Maiuspalad on nii populaarseks saanud mitte üksnes sellepärast, et need on maitsvad ja annavad peremehele võimaluse lemmiklooma rõõmustada. Miks siis ikkagi peab lemmikloomale maiuspala andma?

PDF-vormingus voldikut saate vaadata siit >>

   

Kontroll karvade väljalangemise üle

Koera-, kassi- ja näriliseomanikke vaevab sageli nende lemmiklooma karvade väljalangemine. Linnukasvatajad täheldavad väljalangenud või -kitkutud sulgi. Kas karvaajamisse peaks suhtuma kui vältimatusse nähtusesse ning ohverdama iga päev kannatlikult aega karvade eemaldamiseks vaipadelt, mööblilt ja riietelt? Kas karvade väljalangemist ei ole tõesti võimalik kontrollida?

PDF-vormingus voldikut saate vaadata siit >>