Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

JR Farm Dwarf Rabbits Feast

Täisväärtuslik kääbusküülikutoit.
Pakend Hind Kogus, tk.

1,2 kg

5,29 €

JR FARM valmistab närilistele naturaalseid kvaliteettooteid. Tootja kasutab toorainena peamiselt kohalikke põllumajandussaadusi, tänu millele tagab toodete naturaalsuse, värskuse ja kvaliteedi. JR FARMil on sertifikaadid, mis tõendavad toodete ohutust ja kõrget kvaliteeti. Tootja eesmärk on valmistada täisväärtuslikku, tasakaalustatud ja mis kõige tähtsam – tervislikku näriliste toitu ja maiuspalasid. Leidke koos JR FARMiga looduslik sööt närilistele!

JR Farm Dwarf Rabbits Feast on ainulaadse koostisega kvaliteetne kääbusküülikutoit. Tasakaalustatud täisväärtuslik toit koosneb naturaalsetest toiduainetest: mitmesugusest rohust, rohttaimedest ja aedviljast. Täisväärtuslik ja maitseküllane tasakaalustatud toidusegu on hea valik lemmiklooma igapäevaseks toitmiseks. Toit ei sisalda teravilja, seega sobib see ideaalselt teravilja suhtes allergilistele ja sellistele närilistele, kelle kehakaalu tuleb jälgida.

  • 100% naturaalsetest toiduainetest.
  • Ei sisalda maitsetugevdajaid, säilitus- ega värvaineid.
  • Sisaldab rohkelt naturaalseid koostisained, milles on kõik eluks vajalikud ained, vitamiinid ja mineraalid, mida on vaja täiskasvanud lemmiklooma tervisliku elu jaoks.
  • Ei sisalda teravilja, seega soovituslik ülekaalulistele ja teraviljakultuuride suhtes allergilistele närilistele.
  • Sobib kääbusküülikutele.

Tootja: JR Farm, Saksamaa.

Koostis: maisiidukook, nisu, timut, harilik kerahein, aasnurmikas, rohupulber, hernehelbed, kuivatatud jaanikaunapuu, teeleht (3,9 %), punane ristik, harilik aruhein, pehme kortsleht, nisu, paisutatud nisu, nisuhelbed, porgand (2 %), oahelbed, nisukliid, päevalillekook, piparmünt, kaer, linnaseidud.

Analüütilised koostisosad: toorvalk – 13,8 %, toorõlid ja -rasvad – 4,7 %, toorkiud – 10,7 %, toortuhk – 6,3 %.

Lisandid/kg – toidulisandid: 10000 RÜ A-vitamiini (E672), 1000 RÜ D3-vitamiini (E671), 25 mg E-vitamiini, 250 mg C-vitamiini.

Soovituslik toitmine:

täitke looma toidukauss alles siis, kui see on peaaegu tühi. Ärge andke päevas rohkem toitu kui loom 24 tunniga ära jõuab süüa.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: