Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Iv San Bernard Traditional Line Moussette šampoon-vaht

Kuivšampoon-vaht koerte ja kasside karvkatte puhastamiseks.
Pakend Hind Kogus, tk.

250 ml

-20%
18,39 € 22,99 €

„Iv San Traditional Line Bernard Moussette“ – kuivšampoon-vaht koerte ja kasside karvkatte puhastamiseks.

  • Muudab karvkatte pehmeks ja läikivaks.
  • Puhastab karvkatet.
  • Sobib kõikideks juhtudeks, näiteks kui koduloom saab ootamatult mustaks.
  • Mittekleepuv.
  • Mõeldud koertele ja kassidele.

Valmistatud Itaalias.


Kaubamärgi IV SAN BERNARD lõi 1995. aastal Mirco Aringhieri Itaalias, kaunis Toskaanas. Lemmikloomadele mõeldud kvaliteetsed IV SAN BERNARD kosmeetikatooted põhinevad paljude aastate kestel kosmeetikatööstuses saadud kogemustel.

Koostöös erinevate ekspertidega on IV SAN BERNARD välja töötanud mitmesuguseid koera- ja kassikosmeetika tooteliine: nii hooldusvahendeid kui ka näitusteks ja iludusvõistlusteks ettevalmistamiseks vajalikke tooteid.

IV SAN BERNARD pakub laias valikus kosmeetikatooteid, et iga lemmikloomaomanik võiks leida sobiva toote.

IV SAN BERNARD on Itaalias valmistatud esmaklassiline, professionaalne kosmeetika koertele ja kassidele.

Koostis: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, 2-Propanol, Propane, Isobutane, Butane, Propylene Glycol, Methylchloisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum (Fragrance), Methyl 2-Octynoate.

Kasutamisjuhised:

kammige karv eelnevalt siledaks. Enne kasutamist loksutage pudelit. Pihustage piisav kogus vahtu karvale (sõltuvalt looma suurusest 1–3 vajutust). Masseerige kiiresti karvadele ja 5 minuti pärast eemaldage kuiva ja puhta rätikuga šampooni jäägid karvadelt. Kammige veelkord karva.

Hoiatused: mahuti on surve all. Kaitsta otsese päikesevalguse eest ja säilitada temperatuuril alla 50 °C. Mitte purustada ega põletada mahutit isegi pärast kasutamist. Mitte pihustada lahtise leegi või kuumade pindade lähedal. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sisalda CFC-sid, mis kahandavad osoonikihti.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: