Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Ferplast SWING 3 kassi/koerauks

Sobib kassidele ja väikest kasvu koertele. Kergesti uksesse paigaldatav.
Pakend Hind Kogus, tk.

valge

25,99 €

See lihtsalt paigaldatav kassi/koerauks sobib mitte ainult kassidele, vaid ka väikest kasvu koertele. Kassi/koeraukse aken avaneb ja sulgub kergesti, mistõttu lemmikloom saab mõnusasti sisse ja välja liikuda. Võib paigaldada nii välisuksesse kui ka korteri siseuksesse (näiteks ruumi, kus on liivakast). Kui innaaja tõttu või muudel põhjustel ei soovita, et lemmikloom läheks välja või lihtsalt jääks tuppa, või ei soovita võõraste lemmikute tuppa sattumist, saab kassi/koeraukse lukustada.

  • Lihtne paigaldada.
  • Sobib kassidele ja väikest kasvu koertele.
  • Võib paigaldada välis- või sisseuksesse.
  • Läbipaistva aknaga.
  • Neljaastmelise lukustusega, mis võimaldab kontrollida avamist sõltuvalt vajadustest: esimene asend lubab ainult väljuda (loom saab minna, kuid mis tahes muu loom ei saa siseneda), teine positsioon lubab ainult sisse tulla (lemmikloom saab koju tulla, aga ei saa välja minna), kolmas positsioon teeb akna täielikult lahti (lemmikloom saab igal ajal kontrollimatult kodust välja minna ja tagasi tulla), neljas positsioon paneb akna lukku (lemmikloom ei saa sisse tulla ega välja minna).

Mõõdud: pikkus – 22,5 cm, paksus – 5 cm, kõrgus – 25 cm.

Tootja: Ferplast, Itaalia.

 

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: