Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Beaphar Stop It Exterier Spray

Pihustatav vahend kasside ja koerte eemale peletamiseks. Kasutada õuealal.
Pakend Hind Kogus, tk.

400 ml

13,59 €

Beaphar Stop It Exterier Crystals  on kasside ja koerte peletamisvahend. Ideaalne abivahend lemmiklooma dresseerimiseks, sest teie koer või kass õpib eemale hoiduma kohtadest, kus ta on ebasoovitav. 

  • Geeli lõhn on kassidele ja koertele ebameeldiv. 
  • Mõeldud loomade peletamiseks kohtadest, kus nad on ebasoovitavad.
  • Aitab õues loomade põhjustatud ebameeldivusi vältida.
  • Kasutada õuealal.
  • Pihustage pindadele, millest soovite loomad eemale peletada.
  • Vältida loomadele ja taimedele sattumist. Vältida toiduainetele, sööginõudele ja pindadele, mis puutuvad kokku toiduainetega, sattumist.

Tootja: Beaphar, Holland.

Kasutusjuhend:

keerake pihusti otsak asendisse Spray. Pihustage 15–20 cm kauguselt pinnale. Kasutage vahendit iga 2–3 päeva järel. Enne pihusti kasutamist proovige silmatorkamatus kohas kanga, vaiba või lakitud pinna vastupidavust.

Hoiatus: pärast kasutamist või nahale sattumist peske käed hoolega puhtaks. Sisaldab tsitronellaali, geraniooli, tsitronellooli. Võib esineda allergiline reaktsioon või individuaalne talumatus preparaadi üksikute komponentide suhtes.

Säilitamine: hoida tihedalt suletuna tootja pakendis pimedas ja jahedas, temperatuuril alla 25°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Määratud ainult loomadele kasutamiseks. Kasutada õuealal.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: