Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

Privaatsuspoliitika

Cookies (küpsiste) kasutamine


OÜ ZOO PLANET veebilehel on cookies (küpsised) kasutatavad statistilistel eesmärkidel, et hinnata veebilehe külastatavust ja erirubriikide populaarsust, samuti Teie huvisid. Sellisel viisil võimaldab meie partner, AdRoll, saata Teile reklaami vastavalt Teie tegevusele www.kika.ee veebilehel. Selline andmete töötlemine ei võimalda tuvastada Teie isikusamasust otseselt ega kaudselt. Kui soovite loobuda AdRoll või tema partnerite poolt saadetavast reklaamist, külastage SEDA veebilehte.

Te saate enda arvutist küpsiseid kustutada või blokeerida, kasutades enda arvuti veebilehitsejat, kuid küpsiste blokeerimisel võivad tehnilistel põhjustel muutuda mõned meie veebilehe teenused või andmed Teile kättesaamatuks.

 

Isikuandmete kasutamine

 

OÜ ZOO PLANET kaitseb Teie isikuandmeid, pidades kinni Üldisest andmekaitsemäärusest ja teistest Eesti Vabariigi õigusaktidest, mis reguleerivad isikuandmete töötlemist ja kaitset. Kõik isikuandmed on kogutavad järgmistel eesmärkidel: külastajate vajaduste maksimaalne parandamine/rahuldamine ja reklaami näitamine meie veebilehte külastanud inimestele. Kogu esitatud teave ei ole müüdav, renditav, laenatav, kingitav või muul viisil edastatav kolmandatele isikutele.

 

OÜ ZOO PLANET „Facebook“ leheküljel korraldatavad konkursid

 

Kui kasutaja nõustub osalema OÜ ZOO PLANET „Facebook“ leheküljel („KIKA Eesti“) korraldatavatel konkurssidel ja sisestab enda e-posti aadressi, nõustub ta saama enda e-posti aadressile KIKA uudiskirju.

 

Viited teistele veebilehtedele

 

Meie veebilehel võivad olla viited teistele veebilehtedele, mille sisu õigsuse ja vastavuse eest kehtivatele õigusaktidele KIKA ei vastuta.

 

Uudiskirjad

 

Teie poolt näidatud e-posti aadressile saadame me teavet eripakkumiste, kampaaniate, uute toodete kohta ja muud meie ettevõttega seotud teavet. Sellised e-kirjad on saadetavad 1–2 korda nädalas.

Uudiskirja saatmisel on meil võimalus koguda ja näha statistilisi andmeid, mis on seotud Teie käitumisega e-kirja saamisel. Näiteks, kas uudiskiri avati, millistele viidetele klikiti.

Teil on igal ajal õigus tutvuda OÜ ZOO PLANET poolt töödeldavate Teie isikuandmetega, nõuda nende parandamist või kustutamist. Te võite igal ajal tühistada otseturunduse eesmärkidel isikuandmete töötlemise õiguse järgmistel viisidel:

- saades uudiskirja  klikkige uudiskirjade tellimuse tühistamise viitele „Loobu uudiskirjast“;
- saatke e-posti teel klienditeave@kika.ee vabas vormis taotlus.

Andmete töötlemise tähtaeg on 3 aastat alates nõustumise saamise kuupäevast.

Me võime edastada isikuandmeid kolmandatele isikutele, kes tagavad e-kirjade saatmise reklaami eesmärkidel („Omnisend“), samuti reklaamiplatvormidele „Facebook“, „Google“ sihtgrupi kujundamise eesmärkidel.

Nõustudes uudiskirjade saamisega nõustute Te ühtlasi ka enda isikuandmete töötlemisega vastavalt „Omnisend“ isikuandmete töötlemis- ja kasutustingimustele.

„Omnisend“ kasutustingimused  on  siin>>

 

Nõustumine

 

Külastades meie veebilehte kinnitate Te, et olete tutvunud kohaldatava privaatsuspoliitikaga ja ei ole selle vastu.

 

Millal OÜ ZOO PLANET​ ei vastuta isikuandmete eest?

 

OÜ ZOO PLANET ei vastuta Teie isikuandmete töötlemise eest kolmandatele isikutele kuuluval veebilehel ja ka neil juhtudel kui, kui Te satute nendele veebilehtedele läbi meie veebilehel olevate viidete. Seepärast soovitame tutvuda iga veebilehe privaatsuspoliitikaga eraldi. Meie veebilehe külastajate andmed on kaitstud juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, muutmise, avaldamise ja lubamatu kasutamise eest.

OÜ ZOO PLANET tagab ainult sellise teabe turvalisuse, mis on esitatud veebilehel, kuid ei vastuta isikuandmete turvalisuse eest, mis on esitatud kommentaarides. Selline teave on avalik ja kõigile kättesaadav, seepärast peab iga külastaja olema ettevaatlik enda andmete avaldamisel kommentaarides.