Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Nature's Protection Stop Stool Eating Formula

Söödalisand koertele väljaheidete söömise vastu.
Pakend Hind Kogus, tk.

200 g

11,59 €

2 x 200 g

-30%
16,22 € 23,18 €

Koprofaagia, või teisiti öeldes, väljaheidete söömine on eriti ebameeldiv koerte käitumine. Põhjuseid, miks koduloom nii käitub, on mitmeid. Kuid kõige tähtsam on, et sellise käitumise tagajärjed võivad olla valusad ja väga kurvad mitte ainult koerale, vaid ka peremehele. Kõige suurem risk on nakatuda erinevatesse parasiitidesse, mis võivad põhjustada surmavaid haigusi. Seepärast on koostöös veterinaaridega loodud see naturaalne söödalisand - NATURE’S PROTECTION STOP STOOL EATING FORMULA, mis võib aidata võõrutada koera väljaheidete söömisest.

  • Efektiivne lahendus. Aitab võõrutada koera ebameeldivast käitumisest – väljaheidete söömisest.
  • 100% naturaalne koostis. Söödalisandi koostis: porgandipulber, punane jalakas, vesipiparmündi lehed, sadajalgsed, emajuure juur.
  • Sujuvaks seedimiseks. Tasakaalustatud naturaalsete koostisosade kombinatsioon võib aidata toetada mao happesuse tasakaalu ja tagada seedetrakti kaitset ärrituse eest, mille pärast hakkavad tavaliselt koerad sööma muru ja (või) enda väljaheiteid.
  • Eriline element. Koostis on täiendatud naturaalse mineraaliga „MicroZeoGen“ – dünaamiliselt mikroniseeritud klinoptiloliidiga, mis stimuleerib aktiivselt soolestiku mikrofloorat ja toiteainete omandamist. Tänu enda erilisele mikrostruktuurile võib see aidata  organismist toksiine väljutada ja tugevdada immuunsüsteemi.
  • Usaldusväärne toode. Loodud koostöös veterinaaridega.
  • Universaalne söödalisand. Sobib nii noortele kui ka täiskasvanud koertele.

Toodetud Euroopa Liidus.

Koostis: porgandipulber, punane jalakas, vesimündi lehed, sadajalgsed, emajuure juur.

Söödalisandid/1 kg: toitainelised lisandid: setteline klinoptiloliit (1g 568) – 250 g, bentoniit (1m558i) – 50g.

Analüütilised koostisosad: toorvalk – 5,1%, toorõlid ja rasvad – 1,1%, toorkiud – 9,9%, toortuhk – 37,1%.

Soovitatav päevane kogus:

koertele kehakaaluga 10 kg anda ½ tl, maksimaalselt – 4 tl (1 tl = umbes 5 g). Anda 4 nädalat, vajadusel võib ka kauem. Tiinetele koertele anda vähem. Täiendsööta on soovitatav segada põhisöödaga. Kuivsööta tuleb niisutada veega. Kui loomale manustatakse ka muid ravimeid, on soovitatav oodata, kuni ravimite andmisest möödub vähemalt 2 tundi ja alles siis anda täiendsööta NATURE‘S PROTECTION STOP STOOL EATING FORMULA.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: