Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

Nature's Protection Puppy Minerals

Kutsikate ja noorte koerte (6 nädalat kuni 15 kuud) mineraal-toidulisand tablettidena. Luustiku ja hammaste tugevdamiseks.
Pakend Hind Kogus, tk.

100 g, 100 tabl

12,59 €

2 x 100 g, 100 tabl

-30%
17,62 € 25,18 €

Kutsikad kasvavad tihtipeale liiga kiiresti. Nende hambad ja luustik võivad halvasti välja areneda. Sellepärast peab kasvava koera organism saama piisaval hulgal kaltsiumit, fosforit ja muid mineraalaineid. Nature‘s Protection Puppy Minerals on suurepäraselt tasakaalustatud toidulisand, milles leidub kõiki aineid ja mikroelemente, mida kasvav organism vajab. Toidulisand võib aidata kasvavat organismi varustada luustikku ja hambaid tugevdavate ainetega.

 • Loodud veterinaaride ja dietoloogide poolt selleks, et kutsikad läbiksid võimalikult kergelt imetamise lõpu raske perioodi ja alustaksid edukalt iseseisvat elu.
 • Koostises on kaltsiumit ja fosforit optimaalses suhtes 3:1.
 • Sisaldab tähtsaid mikroelemente: rauda, tsinki, mangaani, vaske, koobaltit, joodi ja seleeni.
 • Rikastatud mineraaliga MicroZeoGen – dünaamiliselt mikroniseeritud klinoptiloliidiga, mis võib organismist toksiine väljutada ning vitamiinide ja toitainete omastamist parandada.
 • Kergesti seeditav, seepärast võib lisandit tarvitada iga päev alates esimestest iseseisva söömise kordadest (umbes 6 nädala vanuselt) kuni kasvuperioodi lõpuni.
 • Soovitatav, kui kutsika toitusedel ei ole täielikult tasakaalus ja organismil jääb vajalikke vitamiine puudu.
 • Võib aidata tugevdada koera immuunsüsteemi ja soodustada head enesetunnet.
 • Sobib eriti hästi hammaste vahetumise ajal – kaltsium võib kaasa aidata tugevate hammaste ja emaili moodustumisele.
 • Kui kutsikas kasvab liiga kiiresti (aktuaalne suuretõuliste koerte puhul), võib kaasa aidata luustiku õigele kujunemisele.
 • Sobib kutsikatele ja noortele koertele vanuses 6 nädalat kuni 15 kuud.
 • Purgis on 100 tabletti.

Tootja: Canina, Saksamaa.

Koostis: kaltsiumkarbonaat, monokaltsiumfosfaat, kaltsiumtsitraat, pärm.

Analüütilised koostisosad: kaltsium – 22 %, fosfor – 7,5 %, naatrium – 3,2 %.

Lisandid/kg: toidulisandid: tsink (tsinkoksiid) – 837 mg, mangaan (mangaan(II)oksiid) – 195 mg, vask (vask(II)sulfaat, pentahüdraat) – 162 mg, jood (veevaba kaltsiumjodaat) – 13 mg, seleen (naatriumseleniit) – 4 mg, koobalt (aluseline koobaltkarbonaat, monohüdraat) – 3 mg. Tehnoloogilised lisandid: setteline klinoptiloliit (1 g 568) – 1 %.

Soovitatav päevanorm:

täiendsööta annustatakse vastavalt täiskasvanud koera kehakaalule. Mitte ületada juhendis soovitatud päevanormi.