Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Beaphar Chondro Fit

Liigeseid tugevdav toidulisand koertele.
Pakend Hind Kogus, tk.

35 ml

16,59 €

Beaphar Chondro Fit on koerte toidulisand, mis aitab igas vanuses koera liigesed terved hoida. Toidulisand aitab tagada mugavuse ja liikuvuse ning stimuleerib naasma aktiivsema eluviisi juurde. Tegu on vedela toidulisandiga, mis sisaldab kõhre, kollageeni ja liigesevedeliku koosteaineid.

  • Toidulisandi tähtsaim koostisosa on hüaluroonhape – liigesevedeliku peamine komponent. See koostisaine esineb vaid vedelal kujul, sellepärast ei leidu seda enamikus pulberlisandites.
  • Sisaldab glükosamiini ja kondroitiini, mis on liigeste tervise jaoks väga olulised. Glükosamiin on tähtis kollageeni kui kõhre tugevuse ja struktuuri hoidja tootmiseks. Kondroitiini on vaja nii kõhre kui ka liigesevedeliku jaoks. Selle peamine funktsioon on luua liigesele amortiseerivad omadused.
  • Sisaldab C-vitamiini, mis on vajalik kollageeni tootmiseks (iseäranis vanemas eas loomadel).
  • Toidulisand on ülivajalik vigastustest taastumisel. Nagu tõestatud, see piirab kahjulike vabade radikaalide toimet liigese ülesehitusele.
  • Soovitatav igas vanuses koertele. Toidulisandit soovitatakse eriti aktiivsetele ning vanemas eas koertele, samuti töö- ja spordikoertele, kelle liigestele langeb suur koormus. See varustab organismi vajalike ainetega, mis aitavad koerte liigesed tervena hoida.
  • Pakendatud mugavalt kasutatavasse dosaatorisse – ühe vajutusega saab päevase annuse.

Tootja: Beaphar, Holland.

 

Koostis: vesi, glükoosmonohüdraat 3%, kõhre hüdrolüsaat 2 % (sh D-glükuroonhape 30 %), kondroitiin 20 %, hüaluroonhape 10 %, glükoosamiin 2 %, L-hüdroksüproliin 0,2 %, L-hüdroksülüsiin 0,02 %.

Analüütilised koostisosad: toorvalk – 11,6 %, töötlemata õli ja rasvad – 0,1 %, toorkiudained – 0 %, toortuhk – 0,2 %, niiskus – 83,6 %.

Lisandid/kg: toidulisandid: vit. B6 – 298 mg, C – 4995 mg, varis (CU) – 76 mg, mangaan – 942 mg, DL-metioniin – 3000 mg, glütsiin – 26 400 mg, L-arginiin – 2465 mg, L-glutamiinhape – 10 000 mg, L-glutamiin – 20 000 mg, L-proliin – 19 000 mg, säilitusained.

Söötmisjuhend:

ühele koerale 1 ml (üks dosaatorivajutus) päevas. Manustada koerale otse suhu või segada sööda hulka. Enne kasutamist loksutage toodet. Koeral peab olema piisavalt joogivett. Esimesed tulemused ilmnevad 1,5–3 nädala möödumisel. Heade tulemuste saavutamiseks tuleb täiendsööta kasutada iga päev ühe kuu jooksul. Et toime oleks efektiivne, tuleb seda kasutada alaliselt. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mõeldud ainult loomadele. Säilitada temperatuuril alla 25 ᵒC.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: