Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

Kauba kättetoimetamine

Kika.ee kauplustest ostetud kaup tarnitakse teie poolt näidatud aadressile kogu Eestis kulleriga.

 

  • Kauba kohaletoimetajaks on DPD Eesti AS.
  • DPD Eesti on üks paremini arenenuid kauba kohaletoimetajaid Eesti territooriumil. Ettevõtte pikaajaline kogemus ja professionaalne meeskond tagab kauba kiire ja usaldusväärse kohaletoimetamise.

Kauba kohaletoimetamise hind:

  • tellimuste, mille hind on üle 39 €, kohaletoimetamine DPD kulleriga on tasuta 
  • tellimuste, mille hind on alla 39 €, kohaletoimetamine DPD kulleriga on 3 €

Sobiva kohaletoimetamise viisi valimine:

Tellitud kauba kohaletoimetamine üle Eesti:

       

Tellitud kauba kättesaamine DPD Pickup kättesaamiskohtades (kogu  DPD Pickup punktide nimekirja näete siin>>):

1. Info tellitud kauba kohaletoimetamise aja kohta ja tellimuse number saadetakse teile eelnevalt SMS teel.

2. Saadetise kohaletoimetamise päeval teavitatakse teid kauba saabumisest telefoni, SMS või e-posti teel.

3. Valides makseviisiks sularaha, peab teil olema kauba üleandmise hetkeks täpne summa sularahas.

       

1. Kauba www.kika.ee kauplusest tellimisel valige koht, kus soovite kauba kätte saada (Pidage meeles, et kaupa saab kätte kuni äranäidatud tööpäeva lõpuni).

2. Kui kaup on saadetud DPD Pickup kättesaamiskohta, teavitatakse teid sellest SMS teel.

3. DPD Pickup kättesaamiskohast saate kauba kätte 7 kalendripäeva jooksul äranäidatud tööpäeva vältel. Juhul kui te kaupa ettenähtud ajal ära ei võta, läheb kaup müüjale tagasi.

Tähelepanu: kauba DPD Pickup kättesaamiskohast kättesaamiseks peab teil olema kaasas isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart, juhiluba), kuna kaup antakse kätte ainult pakil äratoodud saajale.


Rikutud pakendi korral teavitage sellest koheselt saadetise kohale toimetanud kullerit või DPD Pickup kättesaamiskoha töötajat ja laske tal vormistada selle kohta akt.


Peale kauba vastuvõtmist ja vastuvõtu dokumentidele märkusteta allakirjutamist loetakse saadetis korrektselt kättetoimetatuks.

Kaup toimetatakse kohale 2-4 tööpäeva jooksul, väljaarvatud juhul, kui tellija ei vali tellimuse vormistamisel muud aega ja tellitud kaup on laos olemas. Kaup toimetatakse eelmainitud ajal kohale ainult juhul, kui selle eest on tasutud, väljaarvatud juhul, kui ostja tasub kauba eest selle kättesaamisel sularahas. 

Juhul kui tellitud kaup laos puudub ja müüja ei saa tellijale kaupa saata, informeerib ta sellest tellijat koheselt ja mitte hiljem kui 30 päeva jooksul, kui selgub, et antud kaupa pole võimalik tarnida, tagastab ta tellijale tasutud summa. 

Juhul kui tellitud kaup laos puudub, aga müüja saab kaupa tarnida, teavitab müüja tellijat peale tellimuse saamist kauba tarnimise tähtajast. Sel juhul ei tohi kauba tarnimise tähtaeg ületada 30 päeva alates tellimuse saamisest.

Kuller võtab enne kauba kättetoimetamist kättesaajaga selle poolt äratoodud kontaktandmetel ühendust ning lepib kokku talle sobiva aja kauba üleandmiseks.