Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Nature's Protection 100% Salmon Oil

Söödalisand koertele ja kassidele – naturaalne lõheõli.
Pakend Hind Kogus, tk.

250 ml

-20%
10,39 € 12,99 €

2 x 250 ml

-30%
18,18 € 25,98 €

Ärritunud, ketendav nahk, nõrgenenud ja väljalangev karvkate on koerte ja kasside sagedane probleem. Sellele lahenduse pakkumiseks on loodud käesolev söödalisand – naturaalne lõheõli NATURE‘S PROTECTION 100% SALMON OIL. See väärtuslik ja puhas lõheõli sisaldab ohtralt Omega-3 ja Omega-6 rasvhappeid, mis omavad palju eeliseid koduloomade jaoks.

  • 100% naturaalne toode. Eriti väärtuslik puhas lõheõli.
  • Sujuva ainevahetuse jaoks. Lõheõli sisaldab ohtralt  Omega rasvhappeid (EPA ja DPA), mis on eriti tähtsad sujuva ainevahetuse tagamiseks.
  • Terve naha ja särava karvkatte jaoks. Lõheõlis sisalduvad  Omega-3 ja Omega-6 rasvhapped on eriti kasulikud terve naha ja karvkatte jaoks, võivad aidata vältida naha allergiaid. Samuti võib lõheõli aidata stimuleerida kollageeni tootmist, mis on eriti tähtis naha elastsuse toetamiseks.
  • Sujuvaks südame ja vereringe töötamiseks. Naturaalses lõheõlis sisalduvad Omega-3 ja Omega-6 rasvhapped on eriti kasulikud südame ja vereringe sujuva töötamise tagamiseks. Omega-3 rasvhape on tähtis tervete organismirakkude membraanistruktuuri koostisosa, seega võib see aidata tugevdada immuunsüsteemi.
  • Tervete liigeste toetamiseks. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et lõheõlis sisalduvad  Omega rasvhapped (EPA ja DHA) võivad aidata toetada terveid liigeseid ja vähendada põletikke, millest võivad areneda välja liigesehaigused.
  • Parandab sööda maitset ja lõhna. Lõheõli on soovitatav segada söödaga, tänu millele naudivad enda toitu ka kõige valivamad koduloomad.
  • Mõeldud koertele ja kassidele.

Toodetud Euroopa Liidus.

Koostis: 100% lõheõli.

Keskmine rasvhappesisaldus: EPA: 11%, DHA: 10%. 100 ml toote energiasisaldus: 832 kcal/3419 kJ.

Söötmissoovitused:

Hoida varjulises kohas, mitte kõrgemal, kui toatemperatuuril. Avatuna hoida külmikus ja kasutada ära 12 nädala jooksul. Soovitatav on segada söödaga.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: