Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Trixie Zamora kassimaja

Kassimaja kraapimisposti, majakese ja platsiga.
Pakend Hind Kogus, tk.

61x31 cm

23,99 €

Kassimaja koostis: kraapimispost, kuut-majake ja plats. Kassimaja on kergesti kokkupandav ja praktiline asi kõigile, kes kasvatavad kasse. Kraapimisvajaduse rahuldamiseks valivad kassid tihti mööbli ja teised kodus olevad esemed. Seepärast on kraapimispostiga kassimaja soetamine hea otsus. Selles kassimajas on kuut, mille sees saab koduloom end peita ja segamatult puhata. Kassimaja põhi on kaetud pehme kunstkarusnahaga, seepärast on kassil selles soe ja hubane olla. Kraapimispost on kaetud paksu, tugeva, naturaalsest sisalist köiega. Vastu seda saab kass enda küüsi teritada, Sinu mööbel ja vaibad püsivad aga tervetena. Kassid armastavad olla kõrgel, selleks sobib eriti hästi kraapimisposti otsas olev plats.

  • Koosneb kolmest osast: kraapimispostist, kuudist, platsist.
  • Kergesti kokkupandav.
  • Pehme karusnahaga.
  • Kraapimis post naturaalsest, tugevast sisalist.

Mõõtmed: kuudi pikkus – 31 cm, laius – 31 cm, kõrgus – 24 cm; kassimaja kõrgus – 31 cm; platsi pikkus – 30 cm, laius – 30 cm.

Tootja: „Trixie“, Saksamaa.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: