Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

Noriko Premium silikageel-allapanu

Silikageelist lavendlilõhnaline kassiliiv.
Pakend Hind Kogus, tk.

3,5 l

4,79 €

6 l

8,49 €

Kodu puhtuse säilitamine ja kasside hügieeni tagamine ei ole kunagi olnud nii lihtne. Silikageelist lavendlilõhnaline kassiliiv tagab erakordse mugavuse.

  • Kassiliiv on valmistatud silikageelist – materjalist, mis imab vedeliku paari sekundiga. Poorse struktuuri tõttu imab silikageelist kassiliiv vedeliku nagu käsn ja „lukustab“ selle liivasse. Graanulid ei lase vedelikul aurustuda, seetõttu ei jää need kassi käppade ega karva külge ning lemmikloom on alati puhas. 
  • See on täiesti looduslik ja mittetoksiline toode. Silikageel on eriline ning täiesti looduslik materjal. Seega on kassiliiva kasutamine täiesti ohutu.
  • Tänu oma erilisele kujule ja suurusele ei kleepu silikageelist kassiliiva graanulid liivakasti seintele, lemmiklooma karvade ega käppade külge. 
  • Meeldiva lavendlilõhnaga, mis levib kiiresti kohe peale vedeliku silikageelini jõudmist. Maja täitub puhtuse ja värskuse aroomiga.
  • Lihtne kasutada.

Valmistatud Euroopa Liidus.

Tahked jäätmed tuleb lihtsalt kühvliga eemaldada ja lisada liivakasti juurde uut kassiliiva. Ärge visake kassiliiva mitte mingil juhul tualetipotti.

 

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: