Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

Juwel Vision 450 LED akvaarium

*OTSE TOOTJALT!* 450 liitrine kumer akvaarium koos LED valgustusega, 151x61x64 cm.
Pakend Hind Kogus, tk.

450 l, tume puit *SPEC.

1.232,99 €

450 l, valge *SPEC.

1.232,99 €

450 l, must *SPEC.

1.232,99 €

450 l, hele puit *SPEC.

1.232,99 €

„Juwel Vision 450 LED“ – elegantne, kumera klaasiga akvaarium. Tänu klaasi kumerale kujule tõstab akvaarium optiliselt esile ja suurendab sügavust ning võimaldab näha imelist veealust maailma. Se on uues stiilis, erilise disainiga akvaarium.  Tänu spetsiaalsele raamile ei lähe vaja raame akvaariumi sisedisaini loomiseks.  Kõrge akvaariumite toomise materjalide kvaliteet, hoolikas töö ja täiustatud tootmistehnoloogia garanteerib Teile akvaariumi suurepärase kvaliteedi, ohutuse ja pikaealisuse. See on üks suurematest akvaariumitest, mille maht on – 450 liitrit.

Komplekti kuulub: valgustussüsteem, filter koos pumbaga, filtreeritavad materjalid ja kütteseade.

  • Uus „MultiLux LED“ valgustussüsteem. Erk kiirgus ja suurepärane taimede kasvamine – se on see, mida Te saate uue „MultiLux LED“ valgustussüsteemi tehnoloogiaga. Vahetatavad 4 x 31 W „Day“ ja „Nature“ lambid annavad optimaalse valgusvoo, säästes samas kuni 50% elektrienergiat võrreldes T5 lampidega. Peale selle saate Te mugavalt hooldada enda akvaariumit isegi siis, kui valgustus on sisse lülitatud. Ultraheliga kokkukeevitatud valgustussüsteem on 100 % veekindel, vastab tähtsamatele Euroopa ohutuse standarditele.
  • Kaane ülemised osad, mille sisse on monteeritud spetsiaalsed lambid, on musta värvi. 
  • Täielikult komplekteeritud filtreerimissüsteem. Optimaalseks filtreerimiseks on integreeritud  „Bioflow XL“ filter. See sisemine filter on efektiivne ja ohutu. Filtris on kõrgekvaliteedilised filtreerimismaterjalid ja vaikne, kuid võimas „Eccoflow 1000“ tsirkulatsioonipump.
  • Vee kütteseade koos termoregulaatoriga. 300 W „AquaHeat“ reguleeritav kütteseade aitab akvaariumis hoida vajalikku temperatuuri. See vastab kõrgematele töötamise ja ohutusstandarditele ja omab TÜV/GS sertifikaati.

Mõõtmed: pikkus – 151 cm, laius – 61 cm, kõrgus – 64cm.

Tootja: Juwel, Saksamaa.

* TARNEAEG – 6–8 nädalat.

Kapp ei kuulu akvaariumi hinna sisse. Seda võib soetada eraldi siit >>

Maht: 450 l.

Värv: valge, must, hele või tume puit.

Valgustus: 2 x „MultiLux LED 150“, 2x31 W.

Filtri tüüp: „Bioflow XL“.

Küttekeha: „AquaHeat 300“.

Kaal: 85 kg.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: