Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Juwel Vision 180 LED akvaarium

*OTSE TOOTJALT!* 180 liitrine kumer akvaarium koos LED valgustusega, 92x41x55 cm.
Pakend Hind Kogus, tk.

180 l, must *SPEC.

0€
462,89 €

180 l, hele puit

0€
462,89 €

180 l, tume puit *SPEC.

0€
462,89 €

„Juwel Vision 180 LED“ – elegantne, väike, kumera klaasiga akvaarium. Kumer klaas annab akvaariumile muljetavaldava välimuse ja suurema mahu. See on „Juwel Vision“ sarja kõige väiksem akvaarium. Tänu spetsiaalsele raamile ei lähe vaja raame akvaariumi sisedisaini loomiseks.  Kõrge akvaariumite toomise materjalide kvaliteet, hoolikas töö ja täiustatud tootmistehnoloogia garanteerib Teile akvaariumi suurepärase kvaliteedi, ohutuse ja pikaealisuse.

Komplekti kuulub: valgustussüsteem, filter koos pumbaga, filtreeritavad materjalid ja kütteseade.

  • Uus „MultiLux LED“ valgustussüsteem. Erk kiirgus ja suurepärane taimede kasvamine – se on see, mida Te saate uue „MultiLux LED“ valgustussüsteemi tehnoloogiaga. Vahetatavad 19 W „Day“ ja „Nature“ lambid annavad optimaalse valgusvoo, säästes samas kuni 50% elektrienergiat võrreldes T5 lampidega. Peale selle saate Te mugavalt hooldada enda akvaariumit isegi siis, kui valgustus on sisse lülitatud. Ultraheliga kokkukeevitatud valgustussüsteem on 100 % veekindel, vastab tähtsamatele Euroopa ohutuse standarditele. 
  • Kaane ülemised osad, mille sisse on monteeritud spetsiaalsed lambid, on musta värvi. 
  • Täielikult komplekteeritud filtreerimissüsteem. Optimaalseks filtreerimiseks on integreeritud  „Bioflow M“ filter. See sisemine filter on efektiivne ja ohutu. Filtris on kõrgekvaliteedilised filtreerimismaterjalid ja vaikne, kuid võimas „Eccoflow 600“ tsirkulatsioonipump.
  • Vee kütteseade koos termoregulaatoriga. 200 W „AquaHeat“ reguleeritav kütteseade aitab akvaariumis hoida vajalikku temperatuuri. See vastab kõrgematele töötamise ja ohutusstandarditele ja omab TÜV/GS sertifikaati.

Tootja: Juwel, Saksamaa.

Mõõtmed: pikkus – 92 cm, laius – 41 cm, kõrgus – 55cm.

* TARNEAEG – 6–8 nädalat.

Kapp ei kuulu akvaariumi hinna sisse. Seda võib soetada eraldi siit >>

Maht: 180 l.

Värv: valge, must, hele või tume puit.

Valgustus: „MultiLux LED 92“, 2x19 W.

Filtri tüüp: „Bioflow M“.

Küttekeha: „AquaHeat 200“.

Kaal: 32,5 kg.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: