Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 666 1717

Juwel Trigon 350 LED akvaarium

*OTSE TOOTJALT!* 350 liitrine LED valgustusega nurgaakvaarium, 98,5x70x60 cm.
Pakend Hind Kogus, tk.

350 l, must *SPEC.

1.153,99 €

350 l, hele puit *SPEC.

1.153,99 €

350 l, tume puit *SPEC.

1.153,99 €

350 l, valge *SPEC.

1.153,99 €

„Juwel“ tootja „Trigon“ nurgaakvaariumid muudavad iga, isegi tumeda ja sünge toa nurga kordumatuks iluoaasiks. Kuna tegemist on nurgaakvaariumitega, siis vaatamata oma suurele mahule võtavad need vähe ruumi. Seepärast leiate enda kodus või kontoris sellistele akvaariumitele kergesti sobiva koha  – need on suurepäraselt komponeeritavad igasse vabasse ruuminurka. See on selle seeria suurim akvaarium, selle maht on – 350 liitrit. Kõrge akvaariumite toomise materjalide kvaliteet, hoolikas töö ja täiustatud tootmistehnoloogia garanteerib Teile akvaariumi suurepärase kvaliteedi, ohutuse ja pikaealisuse. 

Komplekti kuulub: valgustussüsteem, filter koos pumbaga, filtreeritavad materjalid ja kütteseade.

  • Uus „MultiLux LED“ valgustussüsteem. Erk kiirgus ja suurepärane taimede kasvamine – se on see, mida Te saate uue „MultiLux LED“ valgustussüsteemi tehnoloogiaga. Vahetatavad 12 W ja 23 W „Day“ ja „Nature“ lambid annavad optimaalse valgusvoo, säästes samas kuni 50% elektrienergiat võrreldes T5 lampidega. Peale selle saate Te mugavalt hooldada enda akvaariumit isegi siis, kui valgustus on sisse lülitatud. Ultraheliga kokkukeevitatud valgustussüsteem on 100 % veekindel, vastab tähtsamatele Euroopa ohutuse standarditele. 
  • Kaane ülemised osad, mille sisse on monteeritud spetsiaalsed lambid, on musta värvi. 
  • Filtreerimise süsteem. Optimaalseks filtreerimiseks on integreeritud  „Bioflow XL“ filter. See sisemine filter on efektiivne ja ohutu. Filtris on kõrgekvaliteedilised filtreerimismaterjalid ja vaikne, kuid võimas „Eccoflow 1000“ tsirkulatsioonipump. 
  • Vee kütteseade koos termoregulaatoriga. 300 W „AquaHeat“ reguleeritav kütteseade aitab akvaariumis hoida vajalikku temperatuuri. See vastab kõrgematele töötamise ja ohutusstandarditele ja omab TÜV/GS sertifikaati.

Tootja: Juwel, Saksamaa.

Mõõtmed: pikkus – 123 cm, laius – 87 cm, kõrgus – 65cm.

* TARNEAEG – 6–8 nädalat.

Kapp ei kuulu akvaariumi hinna sisse. Seda võib soetada eraldi siit >>

Maht: 350 l.

Värv: valge, must, hele või tume puit.

Valgustus: „MultiLux LED 100“, 2x23 W, „MultiLux LED 55“, 2x12 W.

Filtri tüüp: „Bioflow XL“.

Küttekeha: „AquaHeat 300“.

Kaal: 69 kg.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: