Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Juwel Rio 180 LED akvaarium

*OTSE TOOTJALT!* 180 liitrine LED valgustusega akvaarium, 101x41x50 cm.
Pakend Hind Kogus, tk.

180 l, tume puit *SPEC.

0€
361,99 €

180 l, valge *SPEC.

0€
361,99 €

180 l, must *SPEC.

0€
361,99 €

180 l, hele puit *SPEC.

0€
361,99 €

See on suurepärane, täielikult komplekteeritud 180 liitrise mahuga, klassikalise disainiga, täisnurkse kujuga akvaarium.  Kõrge akvaariumite toomise materjalide kvaliteet, hoolikas töö ja täiustatud tootmistehnoloogia garanteerib Teile akvaariumi suurepärase kvaliteedi, ohutuse ja pikaealisuse. Ostes selle akvaariumi saate selle täielikult komplekteeriutna, Teile jääb vaid akvaariumi meeldiv sisustamise kohustus.

Komplekti kuulub: valgustussüsteem, filtreerimissüsteem koos pumbaga ja filtreeritavate ainetega ning küttekeha.

  • Uus „MultiLux LED“ valgustussüsteem. Erk kiirgus ja suurepärane taimede kasvamine – se on see, mida Te saate uue „MultiLux LED“ valgustussüsteemi tehnoloogiaga. Vahetatavad 23 W „Day“ ja „Nature“ lambid annavad optimaalse valgusvoo, säästes samas kuni 50% elektrienergiat võrreldes T5 lampidega. Peale selle saate Te mugavalt hooldada enda akvaariumit isegi siis, kui valgustus on sisse lülitatud. Ultraheliga kokkukeevitatud valgustussüsteem on 100 % veekindel, vastab tähtsamatele Euroopa ohutuse standarditele.
  • Kaane ülemised osad, mille sisse on monteeritud spetsiaalsed lambid, on musta värvi. 
  • Täielikult komplekteeritud filtreerimissüsteem. Optimaalseks filtreerimiseks on integreeritud  „Bioflow M“ filter. See sisemine filter on efektiivne ja ohutu. Filtris on kõrgekvaliteedilised filtreerimismaterjalid ja vaikne, kuid võimas „Eccoflow 600“ tsirkulatsioonipump.
  • Vee kütteseade koos termoregulaatoriga. 200 W „AquaHeat“ reguleeritav kütteseade aitab akvaariumis hoida vajalikku temperatuuri. See vastab kõrgematele töötamise ja ohutusstandarditele ja omab TÜV/GS sertifikaati.

Mõõtmed: pikkus – 101 cm, laius – 41 cm, kõrgus – 50cm.

Tootja: Juwel, Saksamaa.

* TARNEAEG – 6–8 nädalat.

Kapp ei kuulu akvaariumi hinna sisse. Seda võib soetada eraldi siit >>

Maht: 180 l.

Värv: valge, must, hele või tume puit. 

Valgustus: „MultiLux LED 100“, 2x23 W.

Filtri tüüp: „Bioflow M“.

Küttekeha: „AquaHeat 200“.

Kaal: 29,50 kg.

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: