Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

Beaphar Anti Allergic

Allergiavastane šampoon koertele ja kassidele.
Pakend Hind Kogus, tk.

200 ml

11,99 €

Anti Allergic šampoon on loodud spetsiaalselt koertele ja kassidele, kes kannatavad allergilise reaktsiooni all.

  • Šampoon puhastab karva ja nahka, kuid ei kahjusta naha naturaalselt kaitsekihti.
  • Koostise ei ole allergiat põhjustavaid aineid, seetõttu kaitstakse nahka vigastuste eest, mida võib põhjustada õhu- või keskkonnareostus.
  • Rasketel juhtudel on tarvis kasutada iga päev.
  • Šampooni PH on neutraalne.
  • Šampoon sisaldab metüülsulfonüülmetaani (MSM), mida võib leida piimatoodetes, köögiviljades ja puuviljades. MSM tugevdab naha vastupanuvõimet allergeenidele. MSM vähendab allergilisi reaktsioone, kõrvaldades agressiivsed vabad radikaalid, toksiinid, raskemetallid ja muud orgaanilised kemikaalid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. MSM tungib otse karva ja nahasse, tugevdab karvajuuri, karv muutub õrnaks ja säravaks.

Tootja: Beaphar, Holland.

Šampooni kogus sõltub looma suurusest. Niisutage looma karva sooja veega, hõõruge šampooniga kuni vahu tekkimiseni ja jätke 2–3 min., seejärel peske veega maha. Kaitske silma sattumise eest. Vajaduse korral korrake protseduuri. Kuivatage karvkate hoolikalt (ärge kasutage fööni).

Kliendid, kes on selle toote ostnud, on vaadanud ka: