Meie e-pood kasutab küpsiseid (ingl. cookie). Neis salvestatakse valitud keele või sessiooni andmed. Ilma küpsisteta on e-poe funktsionaalsus piiratud. Kui ei ole nõus, kliki siin.

Nõustun

Kas on tekkinud küsimusi? Helistage!
+372 603 2440

A‘Scentuals Stress Relief

UUDIS! Eeterlike õlide sünergiline segu lemmikloomade lõõgastamiseks ja rahustamiseks.
Pakend Hind Kogus, tk.

10 ml

13,49 €

A'Scentuals – taimeteraapia lemmikloomadele. Kõik A’Scentuals tooted on valmistatud ainult 100% puhastest looduslikest eeterlikest ja baasõlidest. Need ei sisalda mingeid keemilisi lisaaineid. Pakkudes looduslikke, väga kvaliteetseid tooteid, taotleme lemmiklooma, ja samas ka kogu pere, võimalikult parema füüsilise ja emotsionaalse seisundi saavutamist.

Uus elukoht, reisid, loomaarsti külastamine, äike või ilutulestik on vaid mõned asjaolud, mis tekitavad lemmikloomadel hirmu ja stressi. Rangeimatele kvaliteedistandarditele vastav ürdi- ja maalõhnaline eeterlike õlide segu A’Scentuals Stress Relief võib aidata hirmunud lemmiklooma rahustada.

Segu A‘Scentuals Stress Relief sisaldab järgmisi looduslikke eeterlikke õlisid:

  • muskaatsalvei (Clary Sage), mis sobib närvisüsteemi stabiliseerimiseks, eriti suurema stressi (nt äikese või ilutulestiku), depressiooni ja unetuse korral;
  • tähklavendli (Levander Angustifolia), mis võib närve rahustada, stressi ja hirmu vähendada;
  • veriapelsini (Sweet Orange), mis võib aidata lõõgastada, alandada pingeid ja aidata näiteks treenimise ajal keskenduda;
  • Atlase seedri (Cedarwood Atlas), mis võib stressiolukordades, reisimisel emotsionaalset seisundit tasakaalustada;
  • India viirukipuu (Frankincense Carteri), mis võib aidata ärevust leevendada;
  • lõhnava vetiveeria (Vetiver), mis võib aidata stressitunnet alandada.

Tootja: A‘Scentuals, Leedu.

Koostis: Lavandula angustifolia, Citrus sinensis, Salvia sclarea, Cedrus atlantica, Boswellia serrata, Vetiveria zizanioides.

Kasutamine: 1-3 tilka eeterlikku õli kanda lõhnadosaatorisse/ elektrilisse aurutisse, tilgutada kangast kaelarihmale, mänguasjale või lemmiklooma magamisasemele.

Hoiatusinfo: vaid välispidiseks kasutamiseks. Kasutades otse karvkattele või nahale, vajalik lahjendamine taimeõliga. Vältida silma, ninna või suhu sattumist. Võib muuta kanga värvi.